Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
13.10.2014

Divadélko pro jesličky

Dnes nás navštívilo divadélko, které nám zahrálo pohádku pro naše nejmenší. Společně s malým slůnětem jsme se vypravili do Afriky, abychom mu pomohli najít jeho dlouhý chobot. Na své dobrodružné cestě jsme potkali mnoho zvířátek, od žirafy, pštrosa, opice až po hada, hrocha a krokodýla. Výpravu jsme zvládli a úspěšně jsme pomohli slůňátku najít jeho chobot!
29.9.2014

Školka v přírodě

Po půl roce jsme opět vyrazili. Tentokrát se k nám připojili i trpaslíci.  Dozvěděli jsme se, že v lesním království převzalo moc černé zlo a že zaklelo vílu Stříbřenku. Proto jsme musely my, odvážné, hodné a poslušné děti, posbírat zelené lístečky a připevnit je na starý zakletý strom, ve který se proměnila víla Stříbřenka. Poté jsme všichni museli splnit řadu úkolů, abychom našli kouzelné žaludy, které po zasazení vílu Stříbřenku osvobodí. Samozřejmě se nám to povedlo a vílu jsme zachránili! Mimo záchranou výpravu jsme stihli opéct buřtíky, prohlédnout si farmu, kde jsme viděli kočičky, ovečky a slepice, a také si vyrobit lampiónek. Nezapomněli jsme ani poslat domů dopis a uspořádat si diskotéku. Všechno bylo moc fajn a už se zase těšíme na jarní školku v přírodě!
23.9.2014

Sběr žaludů

Dnes dopoledne jsme se vypravili na velký sběr žaludů. K dubu, který jsme si vyhlédli, vedla daleká a moc dobrodružná cesta. Nejdřív jsme museli dojít na stanici tramvaje, potom jsme se svezli jednu stanici k metru a museli zdolat dlouhé schody až do podchodu. Z podchodu jsme se nechali vyvézt výtahem. Panečku, to byl zážitek! Nedaleko už stál náš dub a my jsme tak pilně sbírali, že jsme naplnili žaludy celou tašku. Ještě že měla Martina veliký batoh, jinak bychom to jen těžko unesliJ
9.9.2014

Den hraček

Protože si tento týden povídáme o hračkách, šli jsme se podívat na Pražský hrad do Muzea hraček, abychom viděli, s čím si hrály děti dřív. Nejdřív jsme museli zdolat staré zámecké schody. Když už nám docházely síly, dali jsme si malé občerstvení, ke kterému nám hrál moc zajímavý pán s kytarou a kloboukem. Pak jsme ještě museli statečně projít kolem hradní stráže a už jsme byli v muzeu. Tolik panenek, robotů, vláčků a medvídků dohromady jsme ještě neviděli! A některé hračky se dokonce hýbaly, když se zmáčkl čudlík! Když jsme se dost vynadívali, rozloučili jsme se a seběhli z Hradu dolů na tramvaj. Bylo to super!
3.9.2014

Duhový den

Brzy po začátku školního roku nás v Bambínu čekal Duhový den. Všichni jsme přišli do školky ve své oblíbené barvě – a bylo jich tolik, že jsme z nich mohli složit duhu. Hned po ránu jsme se barevně nalíčili a zahráli si několik her na barvičky. Samozřejmě jsme si duhu také namalovali a neošidili jsme ani mlsné jazýčky – pekli jsme totiž duhový koláč. S prasátkem Peppou jsme cestovali na konec duhy a už jsme se těšili, jak půjdeme v pátek hledat duhový poklad.
28.8.2014

Modní přehlídka

Letošní prázdniny jsme zakončili velkou módní přehlídkou, při které jsme si připomněli naši adoptivní holčičku z Afriky – Kolonkan. Nejprve jsme si na zahrádce vyráběli slušivé klobouky, kravaty a mašle a africké sukýnky. Mohli jsme navštívit také kadeřnický salón a maskérnu. Když jsme se dost vyparádili, prošli jsme se všichni za zvuků hudby po molu a ukázali se ostatním. Některé modely jsme na sobě měli až do večera!
19.8.2014

Noční školka

Z úterý na středu nás čekalo Bambíní pirátské přespávání. Společně se všemi statečnými piráty jsme podnikli dobrodružnou plavbu po zahradě a hledali tajemné indicie vedoucí k pokladu. Po takové plavbě jsme dostali pořádný hlad, a tak jsme si uvařili výborný těstovinový salát. Pak všichni piráti „hupli“ pod sprchu a v pyžámkách si zatrsali na pirátské diskotéce. Johoho, to se nám potom krásně spalo!
30.7.2014

Včelí výlet

Dnes jsme se vypravili na celodenní výlet do Včelařského ústavu v Libčicích. Jeli jsme tam vlakem a přívozem. Pan včelař nám o včelách hodně pověděl a dovolil nám se na ně podívat zblízka. Mohli jsme i ochutnat místní med. Po obědě jsme se vydali na kešku Medového skřítka. Bylo to hodně do kopce, ale námaha stála za to. Na konci jsme objevili medový poklad. Pak už jen hurá na loď a vlakem zpět do Prahy.  
15.7.2014

Piknik

V úterý jsme se všichni vypravili do Divoké Šárky na výlet. Vystoupali jsme na velký kopec, kde byl rozhled na celou Prahu I do Divoké Šárky. Nahoře nás čekala velká odměna, udělali jsme si piknik. Na dece jsme rozložili ovoce, zeleninu, chlebíky a vánočku, a pak se do toho společně “pustili”. Poté jsme se šli podívat na nedalekou vyhlídku. Kreslili jsme si obrázky výhledu a po cestě zpět stihli navštívit i “déčkovou kešku” a zachránili tak část duhy.
26.6.2014

Návštěva rodičů v práci – VŠCHT

Ve čtvrtek jsme se s předškoláky vydali na naši poslední exkurzi k rodičům do práce. Tentokrát jsme navštívili tatínka Vojty, který pracuje na Vysoké škole chemicko-technické. Přivítali nás páni v bílých oblecích, kteří nám ukázali spoustu zajímavých pokusů. Nejvíce se nám líbilo občerstvení, kdy jsme pili čaj z odměrných válců a psali neviditelným inkoustem.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.