Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >  >>
23.3.2016

Lov velikonočního vajíčka

Jelikož se blíží velikonoční pondělí a s ním i hodování, dnes jsme v Bambínu hledali velikonoční vajíčka, která byla schovaná po celé školce. Tato vajíčka jsme nakonec úspěšně našli a celé jsme si je nazdobili, aby byly jako velikonoční kraslice. Poté jsme si četli velikonoční příběh a zahráli si hry na kuřátka a slepičky. Lov velikonočního vajíčka jsme zakončili odměnou v podobě zdravého občerstvení.
14.3.2016

Výlet do knihovny

Dnes jsme se vydali po stopách literárních hrdinů- šli jsme navštívit technickou knihovnu. Hned u vchodu nás přivítala paní knihovnice, která nás seznámila s pravidly knihovny. Když jsme se usadili, paní knihovnice nám ukazovala různé druhy knih a také nám z nich četla. Poté jsme se do světa knih mohli vydat sami a prohlédnout si všechno, co nás zaujalo. Celý výlet byl velmi poučný a moc jsme si ho užili.
3.3.2016

Bláznivá párty

Celý tento týden jsme měli ve školce i jesličkách bláznivý týden. Ráno nás vítali bláznivé tety :-) měli jsme bláznivé účesy, bláznivé oblečení nebo jsme pekli popletený koláč :-) Celý týden jsme měli naruby a pěkně si ho užili :-).
17.2.2016

Návštěva DOX – pohádka o továrně

Naše návštěva DOXu byla velmi zajímavá a interaktivní, jelikož jsme si mohli vyzkoušet mnoho z umění. Viděli jsme hodně výstav a zájem byl veliký, protože jsme my, všichni před-předškoláci, byli přítomni :-) Moc jsme si výlet užili.
10.2.2016

Masopustní karneval

Dnes jsme si ve školce uspořádali masopustní karneval. Sešli jsme se v mnoha různých maskách, velice oblíbená byla princezna Elsa z Ledového království :-). Uspořádali jsme si přehlídku, pózovali na fotky od naší paní fotografky a nakonec to zakončili velkou párty! Velice jsme si karneval užili a těšíme se zase na další!
3.2.2016

Návštěva knihovny

Dnes jsme navštívili magické místo plné příběhů a pohádek – knihovnu. Užili jsme si hledání zajímavých knížek a zkoumání barevných stránek. Také jsme se setkali s knihovnicí, která nám přečetla příběh o barvách. Byla to zábavná a poutavá exkurze :-)
27.1.2016

Návštěva zákulisí dejvického divadla

Dnes nás čekala výprava do světa divadelního umění. Vydali jsme se do Dejvického divadla, kde jsme poznali, jak to vypadá v zákulisí, ale i na jevišti. Mohli jsme si vyzkoušet spoustu divadelních rekvizit, poznat šatny herců a také si zahrát na opravdovém jevišti. Celý výlet jsme zakončili svačinkou v divadelní kavárně. Do školky jsme odcházeli plni dojmů a s přáním návštěvy některého představení právě v tomto divadle.
20.1.2016

Přednáška ADRA – Výlet do světa

Přednáška pro nás byla velmi poučná. Nasedli jsme do letadla, se kterým jsme obletěli celý svět a vystoupili v Africe. Získali jsme o tomto místě zajímavé informace, prohlédli si fotografie a dozvěděli se, jak se řekne pozdrav v mnoha cizích jazycích. Poznali jsme o trochu více nás širý svět, aniž bychom opustili náš interaktivní prostor ve školce.
13.1.2016

Výlet do planetária

Celý týden poznáváme vesmír a učíme se o něm skrze různé činnosti. Dnes jsme však zavítali do planetária, kde na nás čekal vzdělávací program s pohádkou Anička a Nebešťánek. Na základě putování s Aničkou jsme poznali zblízka podobu i fungování vesmíru. Velmi se nám líbilo promítání na strop/kopuli planetária. Po programu jsme si chtěli vyzkoušet spoustu zajímavých činností a pokusů uvnitř  planetária - zkoumali jsme vzdálenost a váhu planet, východ a západ Slunce a také jsme si vyzkoušeli, jaké to je pohybovat se na Měsíci. Celý výlet jsme si moc užili a díky němu jsme získali spoustu nových vědomostí.
6.1.2016

Zápis nanečisto

Dnes jsme všichni přišli slušně oblečeni, abychom si mohli vyzkoušet, jak to vypadá u zápisu do školy. Vše probíhalo hravou formou, přesto to na nás působilo jako v opravdové škole. Ústní, písemný a kreslící úkol, atmosféra mírného napětí. Vše jsme si ale skvěle užili. Mohli jsme si vyzkoušet mluvit před více lidmi, prokázat své znalosti a také to ale prožít v klidu. Zápis nanečisto jsme složili, takže už nás zápis načisto ničím nepřekvapí.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.