Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
24.5.2016

Výlet na dopravní hřiště

Dnes jsme se vydali na dopravní hřiště do policejního muzea. Tam nás přivítala milá paní, která s námi prošla pokyny, takže jsme věděli, jak se jezdí ve skutečném provozu. Bylo to pro nás poučné, protože když nám podala kolo nebo skútr (většina z nás preferovala kola) věděli jsme, co dělat a nedošlo k žádným nehodám. Podíleli jsme se na aktivitách a na konci jsme dostali odměnu za to, jak nám to krásně šlo :-).
4.5.2016

Nácvik požárního poplachu

Dnes jsme si nacvičovali, jak se chovat v případě, kdyby u nás ve školce začalo hořet :-) Spořádaně jsme se seřadili a „vyběhli“ ze školky v bačkůrkách. Všichni jsme to krásně zvládli, „požár“ jsme uhasili a mohli se v rekordním čase vrátit zpět ke svým skupinkám :-).
29.4.2016

Májová veselice

Jen co nás jarní sluníčko vylákalo ven, běželi jsme do parku na vrbové a březové proutky. Uvili jsme si z nich veliký věnec a ozdobili ho kvítky a mašlemi. To byla naše májka. Slavnostně jsme ji zavěsili na zahradě, zatancovali si kolem ní a pak nás čekalo to nejlepší – koláčové hody! Od máku a povidel jsme měli pusinky celé modré! :-)
14.4.2016

Představení

Blíží se konec školního roku, a proto jsme uspořádali pro naše maminky a tatínky představení v Písecké bráně. Tam jsme předvedli, co všechno jsme se naučili, zpívali jsme, hádali, hráli na flétny, dělali pantomimu a vyráběli. Užili jsme si příjemně strávený čas a doufáme, že naši rodiče také!
7.4.2016

Bambíní olympiáda

Dnes v Bambínu probíhala Olympiáda. Nejdřív jsme si pořádně rozehřáli svaly při rozcvičce a potom se už se všech sil vrhli do olympijských disciplín: házeli jsme holínkou, skákali jsme do písku, mířili na cíl a závodili na motorkách. Šlo nám to tak dobře, že jsme si všichni vysloužili diplom za 1.místo! :-)
30.3.2016

Výlet lodí po Vltavě

Dnes jsme se vydali na projížďku lodí. Byla to velká loď a bylo zajímavé vidět historické centrum se spoustou památek, jako jsou Karlův most, Pražský hrad a Národní divadlo. Po plavbě jsme se vrátili do kotviště, kde na nás čekala paní fotografka, a pořídila nám nějaké fotky na památku. Do Bambína jsme se vrátili akorát včas na oběd.
23.3.2016

Lov velikonočního vajíčka

Jelikož se blíží velikonoční pondělí a s ním i hodování, dnes jsme v Bambínu hledali velikonoční vajíčka, která byla schovaná po celé školce. Tato vajíčka jsme nakonec úspěšně našli a celé jsme si je nazdobili, aby byly jako velikonoční kraslice. Poté jsme si četli velikonoční příběh a zahráli si hry na kuřátka a slepičky. Lov velikonočního vajíčka jsme zakončili odměnou v podobě zdravého občerstvení.
14.3.2016

Výlet do knihovny

Dnes jsme se vydali po stopách literárních hrdinů- šli jsme navštívit technickou knihovnu. Hned u vchodu nás přivítala paní knihovnice, která nás seznámila s pravidly knihovny. Když jsme se usadili, paní knihovnice nám ukazovala různé druhy knih a také nám z nich četla. Poté jsme se do světa knih mohli vydat sami a prohlédnout si všechno, co nás zaujalo. Celý výlet byl velmi poučný a moc jsme si ho užili.
3.3.2016

Bláznivá párty

Celý tento týden jsme měli ve školce i jesličkách bláznivý týden. Ráno nás vítali bláznivé tety :-) měli jsme bláznivé účesy, bláznivé oblečení nebo jsme pekli popletený koláč :-) Celý týden jsme měli naruby a pěkně si ho užili :-).
17.2.2016

Návštěva DOX – pohádka o továrně

Naše návštěva DOXu byla velmi zajímavá a interaktivní, jelikož jsme si mohli vyzkoušet mnoho z umění. Viděli jsme hodně výstav a zájem byl veliký, protože jsme my, všichni před-předškoláci, byli přítomni :-) Moc jsme si výlet užili.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.