Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >  >>
18.10.2016

Workshop Amadito Bookstore

Dnes jsme si v angličtině přečetli knížku Knuffle Bunny free. Byl to zajímavý příběh o holčičce, která ztratila svého plyšového králíčka v letadle. Zpočátku byla smutná, ale pak si uvědomila, že už je velká a plyšovou hračku nepotřebuje. Po přečtení jsme si každý namaloval svojí hračku, kterou bychom si vzali s sebou na výlet a kam. Příběh se nám moc líbil.
29.9.2016

Přednáška Nauč se mi rozumět

Dnes k nám zavítala fenka jménem Rozárka, která u nás byla už loni a předvedla nám, jaké nové triky se naučila. My jsme se dozvěděli, jak se chovat k cizím pejskům, které neznáme. Mimo Rozárku jsme se seznámili také s hadem a strašilkou. Někteří z nás si dokonce hada podrželi. Bylo to skvělé.
28.7.2016

Přespání v Bambínu

Dnes večer jsme nešli domů, ale zůstali jsme ve školce přes noc. Téma nočního přespání bylo Za podmořským dobrodružstvím, takže jsme nejdříve museli najít cestu z bludiště, za kterou jsme získali kousek pirátské mapy. Druhý úkol prověřil naší šikovnost, jelikož jsme museli z vody vylovit vodní zvířátko. Jelikož se nám to povedlo, odhalili jsme druhý kousek mapy! A do třetice jsme se vypravili najít všechny vodní živočichy a po úspěšném hledání objevili třetí a nejdůležitější kousek mapy! Teď jen najít ten ztracený poklad… Objevili jsme ho schovaný v našich postýlkách!!! Ale spaní muselo ještě chvíli počkat… Pustili jsme se do vaření naší večeře, na které jsme si moc pochutnali. Pak přišla na řadu večerní hygiena a nakonec pyžamová párty! Po tak náročném dni jsme si ještě stihli přečíst pohádku a zachumlali se do svých postýlek. Teď už si jen nechat zdát o všech zažitých vodních dobrodružstvích!
1.6.2016

Zahradní slavnost

Konečně je to tady! Všechno je vyzdobeno, občerstvení napečeno, zahradní slavnost může začít! A samozřejmě čím jiným, než vystoupením předškoláků a předáním ročenek na památku. Ten nejkrásnější dárek jsme ale dostali my učitelé – fotky všech budoucích školáčků s povoláním, které by jednou chtěli dělat! Pak už se rodiče s dětmi rozešli po všech šesti „květinových stanovištích“. Čekalo na ně květinové vyrábění, v jídelně kytičkové vaření, na hřišti zalévání kytiček lžícemi vody, keramika a na zahrádce holínkový bowling. Všichni se moc dobře bavili, počasí bylo krásné, co si víc přát… Tak se moc těšíme zase za rok!
24.5.2016

Výlet na dopravní hřiště

Dnes jsme se vydali na dopravní hřiště do policejního muzea. Tam nás přivítala milá paní, která s námi prošla pokyny, takže jsme věděli, jak se jezdí ve skutečném provozu. Bylo to pro nás poučné, protože když nám podala kolo nebo skútr (většina z nás preferovala kola) věděli jsme, co dělat a nedošlo k žádným nehodám. Podíleli jsme se na aktivitách a na konci jsme dostali odměnu za to, jak nám to krásně šlo :-).
4.5.2016

Nácvik požárního poplachu

Dnes jsme si nacvičovali, jak se chovat v případě, kdyby u nás ve školce začalo hořet :-) Spořádaně jsme se seřadili a „vyběhli“ ze školky v bačkůrkách. Všichni jsme to krásně zvládli, „požár“ jsme uhasili a mohli se v rekordním čase vrátit zpět ke svým skupinkám :-).
29.4.2016

Májová veselice

Jen co nás jarní sluníčko vylákalo ven, běželi jsme do parku na vrbové a březové proutky. Uvili jsme si z nich veliký věnec a ozdobili ho kvítky a mašlemi. To byla naše májka. Slavnostně jsme ji zavěsili na zahradě, zatancovali si kolem ní a pak nás čekalo to nejlepší – koláčové hody! Od máku a povidel jsme měli pusinky celé modré! :-)
14.4.2016

Představení

Blíží se konec školního roku, a proto jsme uspořádali pro naše maminky a tatínky představení v Písecké bráně. Tam jsme předvedli, co všechno jsme se naučili, zpívali jsme, hádali, hráli na flétny, dělali pantomimu a vyráběli. Užili jsme si příjemně strávený čas a doufáme, že naši rodiče také!
7.4.2016

Bambíní olympiáda

Dnes v Bambínu probíhala Olympiáda. Nejdřív jsme si pořádně rozehřáli svaly při rozcvičce a potom se už se všech sil vrhli do olympijských disciplín: házeli jsme holínkou, skákali jsme do písku, mířili na cíl a závodili na motorkách. Šlo nám to tak dobře, že jsme si všichni vysloužili diplom za 1.místo! :-)
30.3.2016

Výlet lodí po Vltavě

Dnes jsme se vydali na projížďku lodí. Byla to velká loď a bylo zajímavé vidět historické centrum se spoustou památek, jako jsou Karlův most, Pražský hrad a Národní divadlo. Po plavbě jsme se vrátili do kotviště, kde na nás čekala paní fotografka, a pořídila nám nějaké fotky na památku. Do Bambína jsme se vrátili akorát včas na oběd.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.