Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
20.6.2017

Ferda mravenec

Dnes byli malí kamarádi z Bambína pozváni na interaktivní besedu o Ferdovi Mravencovi. Připomněli si tak 90. výročí „narození“ našeho oblíbeného kamaráda s puntíkatým šátkem a zároveň 50 let od úmrtí jeho literárního tvůrce Ondřeje Sekory. V paláci Koruna nás čekala moc zajímavá výstava, na které děti poznávali Ferdu, Berušku, brouka Pytlíka i další malé brouččí hrdiny. Společně jsme prošli několika stanovišti, na kterých jsme se zajímavým způsobem seznámili s poskytováním první pomoci, s tím, jak chráníme přírodu, skládali jsme puzzle s Ferdou a předvedli, jaké písničky už známe. Za každý splněný úkol jsme dostali razítko a za plný počet razítek pak krásný dáreček v podobě vlaječky s Ferdou, krásného odznáčku a balónku. Výstavu jsme si moc užili, program byl pojatý interaktivně a celý „tým“ Ferdy mravence byl moc sympatický a všestranně vstřícný. Moc jsme si to užili!
6.6.2017

Výlet na dopravní hřiště

Dnes jsme se vydali na dopravní hřiště. Čekala na nás paní policajtka, aby nám řekla důležitá pravidla před jízdou – jezdíme vždy na pravé straně, dáváme vědět, když měníme směr a jsme obezřetní na semaforech. Pozorně jsme si informace vyslechli a následně předvedli v praxi jízdou na kolech. Bylo to zábavné a také jsme byli z jízd unaveni :-)
26.5.2017

Ovečky na Divoké Šárce

Dnes nám vyšlo pěkné počasí, a proto jsme vyrazili za ovečkami a kozičkami do Divoké Šárky. Viděli jsme spoustu jehňat, ale nepotkali jsme žádná kůzlátka (což nám tak moc nevadilo, protože máme své kozičky ve školce!) Stádo bylo velké a my jsme pomáhali panu ovčákovi nahánět. Také jsme pomáhali s krmením a dokonce jsme si vyzkoušeli dojit mléko! Výlet to byl moc povedený!
12.5.2017

Výlet do knihkupectví Luxor

Protože jsme si tento týden povídali o knihách, navštívili jsme s dětmi knihkupectví Luxor. Cestovali jsme metrem a to byl velký zážitek! Všichni už umíme jezdit na eskalátorech a vyzkoušeli jsme i výtah. V knihkupectví jsme poznávali známé pohádkové postavy, vysvětlili jsme si, co je to komiks a co encyklopedie, pohráli jsme si s legem a dokonce jsme čtyři knížky koupili našim malým kamarádům do jeslí. Moc jsme si to užili:-)
4.5.2017

Výstava Ekosystém pole

Dnes jsme navštívili stanici přírodovědců, abychom se dozvěděli více informací o pěstování obilovin. Povídali jsme si o polích, k čemu nám slouží a co všechno k pěstování potřebujeme. Také jsme si sami upekli chléb z organické mouky. Moc se nám to líbilo.
3.5.2017

Tatínkovské odpoledne

Tatínkovské odpoledne v Bambínu se moc vydařilo. Tatínkové si s dětmi složili několik parádních barevných košil z papíru, vylepšili je kravatou nebo motýlkem, malovali na kameny a také si zařádili na našem hřišti s balónem. Nakonec došlo i na navlékání barevných těstovin a samozřejmě na kafíčko s buchtou, kterou jsme s kamarády připravili. Tatínkové, bylo to moc prima!
26.4.2017

Výlet do zahradnictví Chládek

Přišlo jaro a tak byl nejvyšší čas zajít do našeho oblíbeného zahradnictví Chládek. Jen co jsme vstoupili, ocitli jsme se uprostřed spousty kytiček, bylinek i sazenic zeleniny. Všude to krásně vonělo a my bychom nejraději nakoupili všechno :-) Prošli jsme si vnitřní i venkovní část zahradnictví, pozdravili jsme zlaté rybičky v jezírku a poznávali ovocné stromy i keře. Nakonec jsme vybrali cherry rajčátka na terasu a okrasnou kytičku ke vchodu. A teď nás čeká v Bambínu velké zahradničení!
29.3.2017

Sportuj se Spartou

Dnes jsme byli velmi rádi, že se nám vyvedlo krásné počasí, jelikož nás čekalo sportovní dopoledne. Dojeli jsme autobusem na stadion Strahov, kde nám čekala spousta sportovních aktivit. Balancovali jsme s rovnováhou, probíhali skrz kužely a samozřejmě, hráli fotbal. Užili jsme si spoustu zábavy. Byli jsme sice unavení, ale šťastní. 
7.3.2017

Výlet na Pražský hrad

V úterý jsme byli na výletě na Pražském hradě. Ve Starém královském paláci jsme šli na prohlídku, která se nazývala „Příběh Pražského hradu“ a kde jsme viděli historické klenoty, oblečení, obrazy a spoustu dalších zajímavých věcí. Dále jsme navštívili katedrálu Sv. Víta. Byl to moc příjemný výlet.
7.2.2017

Workshop stolování

Dnes jsme měli v Bambínu velice úspěšný workshop o stolování. Naučili jsme se spoustu z historie a zkušenosti uplatnili při simulované večeři. Při prezentaci jsme komunikovali ve třech jazycích – češtině, angličtině a němčině. Dozvěděli jsme se také o stolování v Izraeli a jeden z nás nám dokonce zazpíval tradiční píseň k jídlu.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.