Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
4.5.2017

Výstava Ekosystém pole

Dnes jsme navštívili stanici přírodovědců, abychom se dozvěděli více informací o pěstování obilovin. Povídali jsme si o polích, k čemu nám slouží a co všechno k pěstování potřebujeme. Také jsme si sami upekli chléb z organické mouky. Moc se nám to líbilo.
3.5.2017

Tatínkovské odpoledne

Tatínkovské odpoledne v Bambínu se moc vydařilo. Tatínkové si s dětmi složili několik parádních barevných košil z papíru, vylepšili je kravatou nebo motýlkem, malovali na kameny a také si zařádili na našem hřišti s balónem. Nakonec došlo i na navlékání barevných těstovin a samozřejmě na kafíčko s buchtou, kterou jsme s kamarády připravili. Tatínkové, bylo to moc prima!
26.4.2017

Výlet do zahradnictví Chládek

Přišlo jaro a tak byl nejvyšší čas zajít do našeho oblíbeného zahradnictví Chládek. Jen co jsme vstoupili, ocitli jsme se uprostřed spousty kytiček, bylinek i sazenic zeleniny. Všude to krásně vonělo a my bychom nejraději nakoupili všechno :-) Prošli jsme si vnitřní i venkovní část zahradnictví, pozdravili jsme zlaté rybičky v jezírku a poznávali ovocné stromy i keře. Nakonec jsme vybrali cherry rajčátka na terasu a okrasnou kytičku ke vchodu. A teď nás čeká v Bambínu velké zahradničení!
29.3.2017

Sportuj se Spartou

Dnes jsme byli velmi rádi, že se nám vyvedlo krásné počasí, jelikož nás čekalo sportovní dopoledne. Dojeli jsme autobusem na stadion Strahov, kde nám čekala spousta sportovních aktivit. Balancovali jsme s rovnováhou, probíhali skrz kužely a samozřejmě, hráli fotbal. Užili jsme si spoustu zábavy. Byli jsme sice unavení, ale šťastní. 
7.3.2017

Výlet na Pražský hrad

V úterý jsme byli na výletě na Pražském hradě. Ve Starém královském paláci jsme šli na prohlídku, která se nazývala „Příběh Pražského hradu“ a kde jsme viděli historické klenoty, oblečení, obrazy a spoustu dalších zajímavých věcí. Dále jsme navštívili katedrálu Sv. Víta. Byl to moc příjemný výlet.
7.2.2017

Workshop stolování

Dnes jsme měli v Bambínu velice úspěšný workshop o stolování. Naučili jsme se spoustu z historie a zkušenosti uplatnili při simulované večeři. Při prezentaci jsme komunikovali ve třech jazycích – češtině, angličtině a němčině. Dozvěděli jsme se také o stolování v Izraeli a jeden z nás nám dokonce zazpíval tradiční píseň k jídlu.
31.1.2017

Výlet do knihovny

Dnes jsme opět navštívili naší technickou knihovnu. Paní knihovnice nám představila nové knížky a povídali jsme si o různých žánrech. Přečetla nám příběh o sourozencích a poté nás vzala na prohlídku, kde nám ukázala, jak si knížky půjčovat a jak je vracet.
27.1.2017

Rodiče čtou dětem

Dnes nám jedna z maminek přečetla příběh o Jeníčkovi a Mařence. Četla nám i pasáž v němčině, která pro nás byla zajímavá kvůli melodii tohoto jazyka. Příběh byl velice zajímavý a byli jsme rádi, že vše dobře dopadlo, jelikož původní verze je trošku strašidelná. Moc se nám to líbilo.
23.1.2017

Výstava Zvířata nad Prahou

Dnes jsme se vydali do Národního muzea na výstavu. Tématem byla Noemova archa, takže jsme viděli spoustu zvířat z celého světa. Navštívili jsme celkem 6 kontinentů, abychom viděli klokany, bizony, škorpiony, tygry a mnoho dalších. Dokonce jsme viděli i kostru dinosaura. Bylo to velice zajímavé.
19.1.2017

Pohádka o továrně

Náš výlet do DoXu byl velice poučný. Viděli jsme mimo jiné obrovskou vzducholoď, povídali jsme si o historii továrny a jak se na výstavě chovat, abychom si mohli vše prohlédnout. Vyráběli jsme si naše vlastní továrny z papírových krabic.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.