Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >  >>
19.8.2009

Letní dny

Na našich Letních dnech dne 5.9.2009 nás mezi 14. a 15.hodinou navštíví naše cvičitelka Kateřina se svým synem Alexem. Všechny maminky, které by ji rády viděly ještě před zahájením kurzů, srdečně vítáme!
13.8.2009

Kozlíci Oskar Béžový a Bonifác Černý

Tak už tady máme naše nové obyvatele, 2 kamerunské kozlíky. Na včerejších Letních dnech dětí, které u nás proběhly, jsme s dětmi vymysleli kozlíkům jména. Bydlí s námi tedy kozlík Oskar Béžový a kozlík Bonifác Černý :-). Kromě vymýšlení jmen Oskara a Bonifáce jsme se včera bavili vyráběním kozí vlajky ve výtvarné dílně, pečením dobrot v kuchyni, sportem v tělocvičně, na hřišti i na zahradě a mnoha dalšími činnostmi. Po včerejšku uvítáme v září v našem centru také několik nových malých lidí, na které se moc těšíme. Pokud se chcete pobavit i Vy, máte ještě možnost - další Letní dny se konají 22.8. a 5.9.2009.
29.7.2009

Kamerunští kozlíci

Za pár dní se naše centrum rozšíří o dva obyvatele :-). Vybrali jsme si dva krásné kamerunské kozlíky, kteří teď podstupují doočkování a příští týden se u nás usídlí v domečku a výběhu, které pro ně v dnešních dnech připravujeme. Kozlíky budete moci vidět už na našich prvních Letních dnech dětí, které se uskuteční 12.8. Ten den budeme také vybírat kozlíkům jména, tak jestli nám chcete s výběrem pomoct, přijďte se podívat.
24.6.2009

Dny otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak nám roste :-) mateřské centrum! Na pondělí 27.7., středu 12.8., sobotu 22.8. a sobotu 5.9.2009, a to od 8 hod do 20 hod, jsme připravili dny otevřených dveří plné zábavy a her pro Vás i Vaše děti. Pokud Vám žádný z termínů nevyhovuje, kontaktujte nás, rádi si s Vámi domluvíme individuální prohlídku.
31.3.2009

Úpravy interiéru a exteriéru

Právě jsme začali upravovat interiér i exteriér podle návrhu našeho architekta. Do výroby jsme zadali dětskou stezku do tělocvičny, náš obrovský ušák, slunečník, kopec a vůbec všechny prvky, které jsme pro děti připravili. Za pár týdnů už tady všechny prvky budou, tak zavolejte a přijďte se podívat.
20.3.2009

Dětské hřiště

Tak už jsme vybrali i dětské hřiště. Můžete se podívat na návrh, zavolejte a na konci května se na něj můžete přijít podívat osobně, protože hřiště už bude na naší zahradě stát.

We have much work this week:-) Exept our usual daily activities we expect the theatre group with the fairy tale about the Sailor Bořík and as we speak about books the whole week, we will also go to the real library...we are really looking forward to this! Keep your fingers crossed, so that we manage to do everything:-) 

14.6.2012

Dneska jsme se dozvěděly, že během prázdnin budeme putovat za Ztracenou Atlantidou - pojedeme na výlet do podvodního světa, potkáme mořské rostliny a živočichy a prý i podmořské lidi - jak budou asi vypadat? A nejlepší je, že se potkáme s piráty - třeba budou mít na svém korábu nějaký poklad:-)
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.