Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
5.1.2010

Nový rozvrh kurzů a kroužků

Na další pololetí jsme pro Vás připravili osvědčené kroužky jako třeba Tvořivé ruce, Malý orchestr, Vaření atd. v nových dnech i časech tak, abychom co nejlépe vyšli vstříc přáním rodičů. Nováčkem v našich kurzech je Taneční školička pod vedením lektorky tance, paní Lucie Hanákové. Kompletní nabídku najdete v sekci Kroužky a kurzy na našem webu. Těšíme se na Vás!
3.1.2010

Filmování s dětmi

Naše děti (a celá naše školka) budou mít hlavní roli v novém filmu profesionálního kameramana Tomáše Sysla, který nasnímal například film Milana Steindlera "O život". Natáčení připravujeme na konec ledna a film, který bude vyprávět o životě v Bambínu, by měl být hotový v únoru.www.tomassysel.cz
20.12.2009

Třicáté dítko v Bambínu

V Bambínu máme už třicet zapsaných dětí. Nejmenší Nikolce je rok a nejstaršímu Rodionovi bude šest. Podle rozhodnutí hygieny může být v naší vile až 55 dětí současně, což znamená, že v našich náručích je pořád dost místa pro nové kamarády!
18.12.2009

Firemní školkou Microsoftu

Jsme rádi, že jsme dostali příležitost začít spolupracovat s Microsoftem a zajišťovat pro potřeby jeho zaměstnanců služby v plné šíři firemní školky. První "microsoftí děti" se v Bambínu objeví příští rok a mooc se na ně těšíme!
7.12.2009

Francouzština v Bambínu

Od začátku roku 2010 bude Bambíno nejen česko-anglické, ale i česko-francouzské. S profesionální lektorkou francouzštiny budou děti trávit necelou polovinu času ve školce, a to na stejném principu i dle stejného vzdělávacího programu jako děti v česko-anglické části. Stačí si jen vybrat, milí rodiče :-).
30.10.2009

Bambíno má dceru v Guineji

Kolokan Condé se jmenuje, je jí 9 let a díky naší pomoci může navštěvovat školu, mít vlastní školní uniformu a jsou jí hrazeny veškeré školní pomůcky i zdravotní péče. S Kolokan si budeme dopisovat a určitě se s Vámi podělíme o to, jak se má a jak se jí ve škole líbí.www.pro-contact.cz
17.9.2009

Pomoc Domovu Sue Ryder

Bambíno dalo dohromady všechny rce a nohy, aby se mohlo zúčastnit benefičního fotbalového turnaje na podporu Domova Suer Ryder. Domov Sue Ryder se velmi profesionálním a milým způsobem snaží zajistit příjemnější stáří seniorům a my se snažíme pomoci zase jemu :-).www.sue-ryder.cz/
5.9.2009

Do naší školky se nastěhovala nová obyvatelka :-)

Naše 2 kozlíky doplnila ještě kozlice Agáta Černobílá. Agáta, Bonifác i Oskar Vás zvou, abyste se na ně přišli podívat :-).
19.8.2009

Letní dny

Na našich Letních dnech dne 5.9.2009 nás mezi 14. a 15.hodinou navštíví naše cvičitelka Kateřina se svým synem Alexem. Všechny maminky, které by ji rády viděly ještě před zahájením kurzů, srdečně vítáme!
13.8.2009

Kozlíci Oskar Béžový a Bonifác Černý

Tak už tady máme naše nové obyvatele, 2 kamerunské kozlíky. Na včerejších Letních dnech dětí, které u nás proběhly, jsme s dětmi vymysleli kozlíkům jména. Bydlí s námi tedy kozlík Oskar Béžový a kozlík Bonifác Černý :-). Kromě vymýšlení jmen Oskara a Bonifáce jsme se včera bavili vyráběním kozí vlajky ve výtvarné dílně, pečením dobrot v kuchyni, sportem v tělocvičně, na hřišti i na zahradě a mnoha dalšími činnostmi. Po včerejšku uvítáme v září v našem centru také několik nových malých lidí, na které se moc těšíme. Pokud se chcete pobavit i Vy, máte ještě možnost - další Letní dny se konají 22.8. a 5.9.2009.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.