Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
19.9.2010

Poslední volná místa v jesličkách i školce Bambíno

Tento rok je v Bambínu na začátku září příjemný šrumec. Ke všem dětem z minulého roku (odešly jen ty, které musely do školy) se přidala spousta nových z jiných školek a úplní nováčci do jeslí Bambíno i do školky. Na další děti jsme se moc těšili a také poctivě připravovali, a proto k nám do týmu už v průběhu jara a léta přišly nové posily. Všichni se těšíme na zaplnění posledních volných míst, a tak budeme rádi, když se k nám přijdete podívat!
26.8.2010

Pomoc Domovu Sue Ryder

Bambíno dává znovu po roce dohromady všechny ruce a nohy, aby se mohlo zúčastnit benefičního fotbalového turnaje na podporu Domova Suer Ryder, který se koná ve čtvrtek 9.9.2010 v tréninkovém centru Sparty Praha. Domov Sue Ryder se velmi profesionálním a milým způsobem snaží zajistit příjemnější stáří seniorům a my se snažíme pomoci zase jemu. A vy můžete pomoci tím, že nám přijdete fandit.www.sue-ryder.cz/fotbal.html
15.8.2010

Nový rozvrh kurzů a kroužků

Na další pololetí jsme pro Vás připravili osvědčené kroužky jako třeba Tvořivé ruce, Malý orchestr, Vaření atd. v nových dnech i časech tak, abychom co nejlépe vyšli vstříc Vašim přáním. Kompletní nabídku kroužků a kurzů Bambína najdete v sekci Kroužky a kurzy na našem webu. Těšíme se na Vás!http://www.maternity-center.cz/?page=kurzy_krouzky
30.6.2010

Vysvědčení dětí z Bambína

Dnes si z Bambína svá vysvědčení za náročný školní rok odnesly všechny děti. A protože šikovné byly opravdu všechny, dostaly velké jedničky a navíc každé z nich ještě pochvalu za své přednosti!
4.5.2010

Klauniáda v Bambínu

Minulý týden jsme si ve školce hodně povídali o cirkusech a o všem, co s cirkusem souvisí. K cirkusu neodmyslitelně patří i klauni, a tak nás jeden přišel navštívit. Bylo to moou fajn, podívejte se na fotografie!
1.5.2010

Prázdninový program Bambína

Na tohle léto jsme pro děti připravili speciální prázdninový program Bambínová cesta kolem světa za 40 dní. Nejen že na naší cestě poznáme různé kontinenty světa a život na nich, ale celé léto se budeme moct pobavit v týpí, které vyroste na naší zahradě a i naši kozlíci se k zábavné cestě jistě přidají :-). Do prázdninového programu rádi přivítáme všechny děti (i jejich rodiče), jejichž školka nebo jesličky přes léto odpočívají!
15.4.2010

Narodil se nám Albert :-)

Máme miminko! Dnes se nám (naší Agátě) narodil kozlík. Dostal jméno Albert, má se k světu a všichni jsme si ho hned zamilovali :-). Přesvědčit se můžete v naší galerii
12.3.2010

Zábavná zima

Slyšeli jsme, že se v zimě s dětmi venku nedá být, že prý je moc velká zima, je těžké je pořád oblékat a svlékat… My nesouhlasíme, protože zima byla u nás moc zábavná. Prohlédněte si fotky v naší galerii.
10.2.2010

Bambíno podporuje projekt Bio do škol

Naše jesle i školka se připojily k připojily k projektu Bio do škol. Přišlo nám to úplně přirozené, protože projekt vypadá smysluplně a v Bambínu od začátku dbáme na zdravý životní styl, k němuž kvalitní potraviny určitě patří. Hlavně proto je z původně slibovaných 80% bio potravin pro naše děti dnes již skoro 100%. Více o projektu se můžete dozvědět na www.biodoskol.cz.
11.1.2010

Bambíno je akreditováno u Ministerstva školství

Jsme hrdí, že se nám podařilo splnit přísné podmínky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k akreditaci Bambína do Rejstříku škol a školských zařízení. Ministerstvo tímto krokem schválilo náš vlastní vzdělávací program a vyhodnotilo náš pedagogický tým i prostředí jako vyhovující. Bambíno se tím zařadilo mezi několik málo procent soukromých pražských předškolních zařízení s touto akreditací!
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.