Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
19.10.2011

Výlet za recyklací

V rámci tématu v našem vzdělávacím programu nás zítra čeká výlet do místního sběrného dvora. S dětmi se tak budeme moci podívat nejen na recyklaci klasických materiálů (jak jsou papír a plasty), ale uvidíme i netradiční zpracování odpadů - třeba starých pneumatik. Už se nemůžeme dočkat, že se naučíme něco nového:-)
19.9.2011

Saunování začalo

Dneska jsme šli s dětmi poprvé do naší nové sauny a relaxovny. Vysvětlily jsme si, proč se zdravé do sauny chodit a co všechno v ní můžeme dělat - první zážitek byl super a už teď se těšíme na příští týden!
25.8.2011

Kroužky pro děti

Stejně jako každý rok, i letos, jsme pro děti připravili několik zajímavých kroužků. Pokud byste si chtěli vybrat z oblíbených stálic jako jsou Hudebka pro mrňousky nebo novinek mezi které patří i Malí kuchaři, podívejte se na náš rozvrh, zvolte čas, který se Vám hodí a ozvěte se! Rádi Vás na kroužcích uvidíme:-)
25.7.2011

Školka v přírodě

Již podruhé tento rok se děti ze Školky Bambíno vypraví za dobrodružstvím na třídenní školku v přírodě. Na místě na ně na konci září čeká spousta zážitků v přírodě s místními zvířaty a hravý a poučný program:-) 
23.6.2011

Saunování v Bambínu

Od září se budou děti v Bambínu pravidelně saunovat v nově vybudované sauně přímo ve školce. Sauna bude navíc vybavena zařízením, díky kterému se do vzduchu odpařují ionty mořské soli. Po saunování se tedy naše děti budou užívat i efektu solné jeskyně. Těšíme se, že díky sauně a solným iontů budou naše děti ještě zdravější!
10.5.2011

Dětský den Bambína

Jako už tradičně bude mít Bambíno 1.6.2011 svůj velký svátek, který oslaví dětským dnem. Pro děti jsou připravené soutěže o dárky, pro rodiče divadelní představení dětí „O pejskovi a kočičce, kterak pekli dort“ a pro všechny spousta dobrot od společnosti Bionea.
20.3.2011

Prázdniny v Bambínu

Na léto jsme si pro děti připravili speciální prázdninový program Piráti na cestách.... Na cestách s piráty poznáme roztodivné končiny i stvoření a rozhodně ulovíme i poklad kapitána Černovouse. Na pirátskou výpravu s sebou vezmeme nejen naše kozí kamarády Alberta, Agátu, Bonifáce a Oskara, ale i všechny děti (a jejich rodiče), jejichž školka nebo jesličky přes léto odpočívají :-) Přečtěte si více
28.1.2011

Kroužky a kurzy v 1.pololetí 2011

Na další pololetí jsme pro Vás připravili osvědčené kroužky jako třeba Tvořivé ruce, Malý orchestr, Malí kuchaři atd. v nových dnech i časech tak, abychom co nejlépe vyšli vstříc Vašim přáním. Kompletní nabídku kroužků a kurzů Bambína najdete na webu v sekci Kroužky a kurzy. Těšíme se na Vás!
14.1.2011

Ztracená pohádka

Pravidelně nás navštěvují divadelní soubory s pohádkami pro děti. Naposledy to byla Ztracená pohádka a děti si jí moc užily. Fotografie různorodých aktivit i pasivit dětí z Bambína najdete na webu v sekci Galerie.
20.12.2010

Hodnocení Bambína Českou školní inspekcí

Vzhledem k naší akreditaci u ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy byla u nás ve školce ve dnech 13. a 14.12.2010 na kontrole Česká školní inspekce. Inspektoři se podívali na aktivity, které s dětmi děláme, na to, jak jednotliví učitelé s dětmi pracují, zkontrolovali i všechny nezbytné dokumenty i kvalitu prostor. Následně vypracovali hodnocení, které pro nás dopadlo velice dobře, což nás moc těší!
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.