Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
20.3.2012

O panence a panáčkovi

Dneska jsme měly mooooc pěkný den. Přišlo za námi alternativní divadélko s představením O panence a panáčkovi. To bylo nejkrásnější představení, které jsme kdy viděly! Určitě si ho pozveme zase, snad mají i jinou pohádku:-)...
7.2.2012

Námořník Bořík a knihovna

Tenhle týden máme spousty práce:-) Krom všech obvyklých aktivit nás ve středu přijede navštívit divadélko s pohádkou o Námořníku Boříkovi, a protože celý týden mluvíme o knížkách, půjdeme se ve čtvrtek podívat do opravdové knihovny...to se ale moc těšíme! Tak držte palce, ať to všechno dobře zvládneme:-)
18.1.2012

Do Keni za holčičkou Latifou

Dneska za námi přišli do školky dospěláci z nadace Adra, kteří nás ´vzali´ do Keni za kamarádkou Latifou. Řekli nám moc zajímavé věci a nechali nás nakreslit, jak si představujeme život v Africe. Pak si s námi také popovídali o naší školkové kamarádce Kolonkan, která právě v Africe žije a chodí tam do školy. Tak asi namalujeme Kolonkan nějaké pěkné obrázky a zase jí je pošleme, aby věděla, že na ní všichni myslíme...
2.1.2012

Ježíšek byl i ve školce:-)

Tak jsme se vrátily v novém roce do školky a nemohly jsme uvěřit vlastním očím:-) - Ježíšek přišel i do školky a nechal nám pod tím naším velkým vánočním stromečkem nové hry! To bylo ale překvapení - děkujeme Ježíšku:-)
14.12.2011

Viktorka a dřevíček

Dnes nám ve školce navštívilo divadélko s pohádkou Viktorka a dřevíček. Na představení přilétl i krásný anděl, což byl pro nás všechny obrovský zážitek! Tak zase za rok anděli:-)
23.11.2011

Netradiční Mikuláš

Mikuláš se blíží a nás čeká v jesličkách i školce ´Pekelný den´. Přijde spousta malých i velkých veselých čertíků, pořádně si tady zatopíme:-), něco dobrého si upečeme a pekelná diskotéka nás určitě nemine - máme se prostě na co těšit!
16.11.2011

Hudba čarodějka

Příští týden k nám do školky zavítá divadélko s představením Hudba čarodějka. Všichni se moc těšíme a v rámci přípravy si pohrajeme v tomto týdnu s některými neobvyklými hudebními nástroji:-)
27.10.2011

Dýňová slavnost

Protože je říjen měsíc strašidel, uspořádali jsme dneska s dětmi dýňovou slavnost. Vydlabali jsme si několik strašidelných obličejů z dýní, upekli jsme si dýňový koláč, nezapomněli jsme ani dát našim kozám trochu dobré mrkve a vyrobili jsme si vlastní duchy. To byl ale príma den!
19.10.2011

Výlet za recyklací

V rámci tématu v našem vzdělávacím programu nás zítra čeká výlet do místního sběrného dvora. S dětmi se tak budeme moci podívat nejen na recyklaci klasických materiálů (jak jsou papír a plasty), ale uvidíme i netradiční zpracování odpadů - třeba starých pneumatik. Už se nemůžeme dočkat, že se naučíme něco nového:-)
19.9.2011

Saunování začalo

Dneska jsme šli s dětmi poprvé do naší nové sauny a relaxovny. Vysvětlily jsme si, proč se zdravé do sauny chodit a co všechno v ní můžeme dělat - první zážitek byl super a už teď se těšíme na příští týden!
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.