Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>
2.9.2012

Přivítání nových kamarádů

Včera začalo září a s ním, pro některé naše kamarády, i první jesličkový nebo školkový den. My, co jsme si užívaly v Bambínu i prázdniny, jsme byly extra hodně veselí, abychom našim paním učitelkám pomohly se slzičkami těch, co se po prázdninách vracely nebo přišly úplně poprvé. Nedalo to ale moc práce:-), všichni se brzy uklidnily, na tvářičkách se objevily úsměvy a celý den dopadl nakonec moc dobře. No, už se těšíme na další akce...kdypak asi přijede první divadélko?
20.8.2012

Hledání pokladu z Atlantidy

Tak naše letní dobrodružství, ve které jsme se vydaly za tajemnou Atlantidou, se chýlí ke konci...víme to proto, že jsme dneska konečně objevily tajemný poklad - byl opravdu bezva:-) Poklad jsme si poctivě rozdělily, pak jsme si ho ještě nakreslily, abychom na něj nezapomněly a je to. Ale už se hrozně těšíme na září, protože nás určitě čeká spousta nových skvělých dobrodružství!
26.7.2012

Přespání ve školce

Konečně přišel jeden z našich nejoblíbenějších prázdninových dní v Bambínu - přespání ve školce. Dneska si budeme celý den užívat prázdninového programu, ale odpoledne pro nás nepřijdou rodiče, zůstaneme tady s našimi učitelkami. Čeká nás pestrý program, také si uděláme něco dobrého k večeři v naší dětské kuchyňce a určitě budeme mít i pyžamovou párty:-) A ten, kdo nemůže přespat ve školce dneska, může zvolit druhý termín, který bude 22.srpna:-)
10.7.2012

Bambíno v projektu Edison

Bambíno se tyto prázdniny zapojilo do projektu Edison, který organizuje společnost AiESEC. Jde o program, který poskytuje vysokoškolským studentům stáže v zemi, kterou si pro své dobrodružství vyberou. A tak do Bambína přijde na týden Anastasia, studentka z Ruska a na týden Cindy, studentka z Taiwanu. Obě si na svůj týden připraví pro děti povídání o jejich zemi, spoustu písniček a zajímavých aktivit pro děti. Máme se určitě na co těšit:-)
2.7.2012

Naše nová kolegyně Adéla

Do školky nám nastoupila nová teta - jmenuje se Adéla, je moc milá a taky na nás mluví anglicky. Adéla říkala, že se anglicky naučila ve Velké Británii, kde studovala předškolní pedagogiku a taky tam učila děti ve školce...jsme moc rádi, že máme takovou milou novou kamarádku:-)
15.6.2012

Prázdniny v Bambínu

Dneska jsme se dozvěděly, že během prázdnin budeme s panem Bambínem cestovat podmořským světem za ztracenou Atlantidou. Prý pojedeme ponorkou, dostaneme se do světa podmořských lidí, roztodivných tvorů a rostlin, možná se budeme muset vyhnout mořské bouři, ale určitě potkáme pirátský koráb - jejda, třeba piráti zrovna povezou nějaký príma poklad:-)
1.6.2012

Den dětí

Dneska jsme si v Bambínu užili i s rodiči moc fajn den dětí:-) Přišel pan klaun, mohly jsme si nechat pomalovat obličej, paní učitelky pro nás připravily spousty soutěží a taky jsme si do bříšek daly nějaké bio dobrůtky:-) Už aby bylo zase za rok...!
21.5.2012

Naše besídky

Dneska nám v jesličkách a školce začíná týden, na který jsme pozvali naše rodiče, aby se podívali, co jsme se za tento rok naučili. Připravili jsme si pro ně pěkné dárečky a možná se někde objeví i nás kamarád Pan Bambíno...to by bylo skvělé:-)
14.5.2012

Školka v přírodě

Dneska odjelo 25 našich kamarádů z Bambína na školku v přírodě. Mají v plánu proměnit se za pomoci Ferdy na malé mravenečky. Už se moc těšíme, až se nám vrátí a budou vyprávět všechny svoje zážitky:-) No a příště vezmou třeba i nás!
1.5.2012

Bambíno nově i v Kunraticích

Bambíno nově otevře svou náruč i všem zájemcům z Kunratic a okolí! Čtyřleté a zcela „vyprodané“ Bambíno v Dejvicích dostane sestřičku. V Kunratické Tvrzi, v prostoru dříve obývaném Školičkou na zámku, se narodí 1.9.2012. Pokud jste z okolí a mohli byste mít zájem, přijďte se podívat, nové Bambíno roste:-), místa od září ještě máme pro děti v jesličkovém i školkovém věku. Kontaktujte nás, rádi si s Vámi domluvíme individuální prohlídku.
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.