Nacházíte se na: Úvodní stránka > Více novinek
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >  >>
12.10.2012

Barevný den

Dneska jsme do jesliček a školky přišly všichni oblečeni od hlavy až k patě v naší oblíbené barvě. Vypadalo to tady u nás jako kdyby vysvitla duha. A ta naše se dokonce hýbala, protože jsme zažily pár duhových soutěží a také duhové tančení.
20.9.2012

Výlet na dopravní hřiště

Dneska jsme si udělaly výlet na dopravní hřiště. Jezdily jsme na kolech a cvičily si pravidla silničního provozu. Učily a opakovaly jsme si různé dopravní značky a byl tam dokonce opravdický semafor. Pak jsme koukali na pohádku o „ babici Havárii“, nad kterou jsme měly zvítězit. Bylo to trochu strašidelné, ale zase si budeme dobře pamatovat, že pokud nad ní chceme zvítězit, musíme se vždy dobře rozhlížet, umět správně dopravní značky a mít takové oblečení, abychom byly dobře vidět. Moc jsme si to dneska užily!
2.9.2012

Přivítání nových kamarádů

Včera začalo září a s ním, pro některé naše kamarády, i první jesličkový nebo školkový den. My, co jsme si užívaly v Bambínu i prázdniny, jsme byly extra hodně veselí, abychom našim paním učitelkám pomohly se slzičkami těch, co se po prázdninách vracely nebo přišly úplně poprvé. Nedalo to ale moc práce:-), všichni se brzy uklidnily, na tvářičkách se objevily úsměvy a celý den dopadl nakonec moc dobře. No, už se těšíme na další akce...kdypak asi přijede první divadélko?
20.8.2012

Hledání pokladu z Atlantidy

Tak naše letní dobrodružství, ve které jsme se vydaly za tajemnou Atlantidou, se chýlí ke konci...víme to proto, že jsme dneska konečně objevily tajemný poklad - byl opravdu bezva:-) Poklad jsme si poctivě rozdělily, pak jsme si ho ještě nakreslily, abychom na něj nezapomněly a je to. Ale už se hrozně těšíme na září, protože nás určitě čeká spousta nových skvělých dobrodružství!
26.7.2012

Přespání ve školce

Konečně přišel jeden z našich nejoblíbenějších prázdninových dní v Bambínu - přespání ve školce. Dneska si budeme celý den užívat prázdninového programu, ale odpoledne pro nás nepřijdou rodiče, zůstaneme tady s našimi učitelkami. Čeká nás pestrý program, také si uděláme něco dobrého k večeři v naší dětské kuchyňce a určitě budeme mít i pyžamovou párty:-) A ten, kdo nemůže přespat ve školce dneska, může zvolit druhý termín, který bude 22.srpna:-)
10.7.2012

Bambíno v projektu Edison

Bambíno se tyto prázdniny zapojilo do projektu Edison, který organizuje společnost AiESEC. Jde o program, který poskytuje vysokoškolským studentům stáže v zemi, kterou si pro své dobrodružství vyberou. A tak do Bambína přijde na týden Anastasia, studentka z Ruska a na týden Cindy, studentka z Taiwanu. Obě si na svůj týden připraví pro děti povídání o jejich zemi, spoustu písniček a zajímavých aktivit pro děti. Máme se určitě na co těšit:-)
2.7.2012

Naše nová kolegyně Adéla

Do školky nám nastoupila nová teta - jmenuje se Adéla, je moc milá a taky na nás mluví anglicky. Adéla říkala, že se anglicky naučila ve Velké Británii, kde studovala předškolní pedagogiku a taky tam učila děti ve školce...jsme moc rádi, že máme takovou milou novou kamarádku:-)
15.6.2012

Prázdniny v Bambínu

Dneska jsme se dozvěděly, že během prázdnin budeme s panem Bambínem cestovat podmořským světem za ztracenou Atlantidou. Prý pojedeme ponorkou, dostaneme se do světa podmořských lidí, roztodivných tvorů a rostlin, možná se budeme muset vyhnout mořské bouři, ale určitě potkáme pirátský koráb - jejda, třeba piráti zrovna povezou nějaký príma poklad:-)
1.6.2012

Den dětí

Dneska jsme si v Bambínu užili i s rodiči moc fajn den dětí:-) Přišel pan klaun, mohly jsme si nechat pomalovat obličej, paní učitelky pro nás připravily spousty soutěží a taky jsme si do bříšek daly nějaké bio dobrůtky:-) Už aby bylo zase za rok...!
21.5.2012

Naše besídky

Dneska nám v jesličkách a školce začíná týden, na který jsme pozvali naše rodiče, aby se podívali, co jsme se za tento rok naučili. Připravili jsme si pro ně pěkné dárečky a možná se někde objeví i nás kamarád Pan Bambíno...to by bylo skvělé:-)
Stránkování:  <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >  >>

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.