Nacházíte se na: Úvodní stránka > Reference

Reference

Naše společná historie se školkou Bambino začala v roce 2009, kdy jsme našemu prvorozenému Matýskovi (v té době tříletému) vybrali sportovní kroužek. Jeho další vlastní (!) volba padla na kroužek vaření, kde poprvé mohl být sám. A od té doby jsme se školkou Bambino osudově spjati. Julinka - dnes ještě ne čtyřletá - "vyžaduje" třídenní docházku. Děti odpoledne nechtějí domů, večer před usnutím plánují společenský život ve školce na další den, zvou si spolužáky na návštěvy a ptají se tatínka, kterou paní učitelku má nejradši. Pedagogický tým ve školce se pomalu stává součástí naší rodiny. A tak celá rodina před usnutím plánuje společenský život ve školce, snaží se dotáhnout ta vysněná pozvání a naléhá na tatínka, aby se už vyjádřil.

Za existenci školky Bambino jsme neskonale vděčni, protože vede za ruku do života nejen naše děti, ale i nás, jejich rodiče.


Karolína a Jan Bubleovi
rodiče Matýska a Julinky
Po navratu ze zahranici jsme hledali mezinarodni skolku, abychom udrzeli synovi anglictinu. Skolka Bambino se nam velmi libila z mnoha duvodu. Jednak rodili mluvci ve skolce byly ruznych narodnosti, tedy i prizvuku (britsky, australsky, americky), skolka nabizela moznost stridat vyuku v anglicke a ceske tride a nadchnuly nas i krasne, ciste prostory ve vile se zahradou a vybaveni skolky (detska kuchyn, hudebna s pianem, hriste na zahrade). Vedeni skolky bylo vzdy velmi vstricne, neocenitelna byla flexibilita, nebot pred nasi dalsi relokaci se termin odjezdu a tedy odchodu syna ze skolky nekolikrat posunoval a skolka nam vzdy vysla vstric, i pres velky zajem a naplnenost kapacit. Vyuzili jsme nekolikrat i praktickou sluzbu odvozu syna ze skolky. Ve skolce se vyborne a skutecne pestre vari (sama jsem se mnohokrat ze skolkoveho jidelnicku inspirovala), deti kazdy den, pokud to jen trochu jde travi cas venku na zahrade, diky cemuz se syn velmi rychle naucil sam obouvat (v teto oblasti jsem sama prilis uspechu nemela :-)) a aktivneji oblekat. Ucitele se snazi podporovat kamaradske vztahy v kolektivu deti, uci je omluvit se, chovat se ohleduplne a s respektem k ostatnim. Syna jsem vyzvedavala vzdy spokojeneho. Dekujeme Bambino a prejeme hodne spokojenych deti!

Stanislava Mastníková
maminka Marcela
Our family is so grateful to have found Bambino – it has exceeded all of our expectations. As newly arrived expats in Prague, we looked at several pre-school options for our son and daughter. Initially we were drawn to Bambino for its Czech and English program, but upon meeting the teachers and experiencing the school firsthand, it was clear we had found ‘the one’. As we’ve come to know the school more over these last two years, our appreciation has only grown.

The teachers at Bambino are simply outstanding, across the board. Beyond their enviable creativity, which continues to impress us each week, they forge strong relationships with the kids and create a very nurturing learning environment. In addition, they sprinkle in events and trips – like ‘school in nature’ or themed sleepovers – that keep the kids excited. Their attention to detail, like scanning and uploading artwork and photos, is also amazing. There are simply a million small touches that make Bambino so special. They have our highest recommendation and we couldn’t be happier there.


Jenny Traille
mama to Rowen & Emma
I have to say that all the employees here in Bambíno are excellent and very professional and always helpful. Keko is very happy and he likes to spend time in daycase. The most important for me is that he is happy and enjoys to spend time here because children can´t lie about what makes them happy. I am also very much satisfied about his progress in development and growth. He learns a lot through a very fun and interactiv way.

Sanela Bursac
maminka Keka

„Výběru školky pro dceru jsem se věnovala dosti pečlivě. Hodně jsem jich „v rámci hledání“ i osobně navštívila. Školka Bambíno na mě zapůsobila hned při první návštěvě a to hned dvojmo – zasazení školky v krásné staré vile s velikou zahradou a jednání s vedením školky. Nyní je to již rok, co dcera školku navštěvuje. Nikdy nic nebyl problém. K potřebám dítěte a jeho rodičů se zde opravdu přistupuje velmi individuálně, jakkoli to zní jako klišé :-) (například naše dcera po obědě nikdy nespí, což je ve většině školek nepřekonatelný problém; problémem není ani zajištění odvozu nebo přivezení dcery do/ze školky, občasné zpřehazování docházkových dnů, atd., atd. Výběr této školky byla pro nás trefa do černého…“


Lada Stejskalová
maminka Andrey
Our son was at Bambino´s for over 2 years and we were very satisfied. The personal and the approach with thi kids is very professional and the results show i tis efficient as well. Bambino is really international. With kids from all around the world they are in contact with many different cultures and languages. This is very beneficial and helps them developing and opened mind. Of course, the most important is that our son always loved going there.„Mommy, the most beautiful planet is Jupiter!“

Ivana a Fabien
rodiče Kryštůvka
Naše Zuzanka nastoupila do Bambina, když ji byly dva roky. Jako všichni rodiče,i my jsme měli trošku obavy z nástupu do nového prostředí, mezi neznámé lidi a děti. S laskavou pomoci učitelek v jeslích, Šárky a Lenky, Zuzi po týdnu slziček naskočila na režim a prostředí s chutí a dobrou náladou. V Bambinu je naše dcerka rok a půl a je veselá, těšivá, moc spokojená a my s ní taky. Dnes je už Zuzi ve školce, má velmi ráda výtvarné a pohybové aktivity, angličtinu s Magdičkou, výborné svačinky, které si občas balí i na cestu domů. Celý vzdělávací program je pestrý a bohatý. Personál školky je laskavý, vstřícný, trpělivý a erudovaný. Moc děkujeme za laskavou péči o naše dítě!

Jasmína Olšiaková
maminka Zuzanky
Zato, že chodí Hugo do Bambína může vlastně jeho babička. Celkem intenzivně prožívala Hugovo velice první studium a tak se zapojila do hledání. Najednou se někde objevil letáček Bambíno a tak nám ho přinesla ukázat. Celkem jsme byli ve třech školkách, z toho první neodpovídala hygienickým normám ani omylem a vypadalo to, že za rohem číhá hygienik a každou chvilku školku zavře. Ve druhé školce strávil Hugo jedno dopoledne a nikdy více! Poté co jsem ho našla samotného se slzami v očích na trampolíně, protože ho předtím někdo sejmul, jsme se už nevrátili. Třetí školka byla Bambíno. Bylo to tam tak kultivované a v kuchyňce voněla bábovka. Huga si v klidu odvedli do výtvarné dílny a my jsme neodešli bez podepsání smlouvy. Hugo je v Bambínu již přes tři roky a to je nejdéle ze všech dětí. Díky spolupráci s Bambínem se z Huga stal společenský a komunikativní kluk. Myslíme si, že má výborně našlápnuto do budoucna.

Tereza Booth
maminka Huga

"Bambíno se stalo druhým domovem pro obě naše děti. Podobných zařízení je po Praze mnoho, proto není třeba až tak vyzdvihovat krásné prostředí, skvělý přístup personálu k dětem, kvalitní program atd. Jasné a srozumitelné hodnocení Bambína našimi dětmi je jediné... většinou se jim domů moc nechce a až na malé výjimky se ráno do "práce" těší. A naše hodnocení jakožto rodičů, kteří mají oba velmi nepravidelnou pracovní dobu, kdy nevíme ani dne ani hodiny? V Bambínu se VŽDY na všem můžete dohodnout, nic není problém, který by se nedal vyřešit, a Bambínovská flexibilita a vstřícnost (stejně tak i trpělivost s námi bláznivými rodiči) mě ještě stále nepřestává v některých momentech překvapovat. To jsou z pohledu nás rodičů mnohdy neocenitelné nadstandardní hodnoty, které dělají Bambíno tak výjimečným. Na cestě do Bambína jsme už pár zastávek v podobných zařízeních absolvovali, ale mohu říct, že Bambíno je naší zastávkou poslední."

S odstupem času bych ráda přidala ke své předchozí referenci takové malé P.S. Čerstvě jsme s dcerou absolvovali období zápisů na základní školy. Do poslední chvíle jsme si mysleli, že by pro ni byl vhodný odklad školní docházky i po konzultacích se všemi zúčastněnými (ředitelka školky, psycholožka, logopedka atd.) O to větší překvapení nám nakonec dcera přichystala. Na škole v rámci obvodu, která si dovoluji říct, že není vůbec špatná, na mě s nápadem na odklad koukali s velkým podezřením. Vybavuji si přesně jednu poznámku zástupkyně ředitelky školy a dovolím si ocitovat: "Mimochodem, nepamatuji si, že bychom měli za poslední dobu u zápisu dítě s tak dobrým držením tužky a tak dobrou grafomotorikou".

Tak jsme se odhodlali jít i k zápisu na námi preferovanou školu, kde už ale probíhá přijetí do prvních tříd výběrem na základě "přijímaček". Brala jsem to spíše jako příležitost zjistit, co by nás tam příští rok čekalo. Nicméně ze 140 přihlášených dětí brali 50 a dcera je mezi přijatými. Vzhledem k tomu, že v Bambínu prochází systematickou, vysoce erudovanou a výborně vedenou před-předškolní a následně předškolní "výukou", není se asi co divit. Naprosto upřímně musím přiznat, že Bambíno má na její připravenosti a jejím úspěchu zásadní podíl.

Závěrem musím dodat, že s nástupem do Bambína se vlastně má očekávání a priority od Bambína vůči dětem měnily podle jejich věku. Od jesličkového až po školkový. A teď i předškolní. Bambíno a lidé v něm to chápou stejně a očekávání byla splněna s nadstandartní kvalitou.


Zuzka Hajasová
maminka Rozárky a Johana
I think it was a good decision to have chosen Bambino for my daughter. The teachers are very friendly and warm, so she has enjoyed a lot to be in Bambino. In the initial time of her schoold days, she had not understood at all both English and Czech. However, she nowadays is singing songs in English or Czech even in my home. Also she enjoys playing with friends in Bambino. This is amazing for me. Bambino has an event called ’school in nature’ every half year which kids go on trip for 3 days away from their parents. As that was first time for my daughter to be away from me, I worried if she would be sad, but she wasn’t at all. I’m so proud of her that she came back home growing up mentally every time after ’school in nature’. I and my daughther really enjoyed a lot in Bambino. Thank you.

Yoko Takahashi
maminka Sany
Obrovskou prioritou Bambína je, že není krásná a do detailu propracovaná pouze jeho skořápka (exteriér, interiér), ale i život uvnitř. Bambíno utváří skvělý kolektiv lidí – velice erudovanou, všemu otevřenou a moc sympatickou paní ředitelkou počínaje, přes nesmírně přátelské, empatické a děti opravdu milující učitele, až po ostatní vždy usměvavý personál. Ale život v Bambínu tvoří také rodiče, jejichž stres a každodenní starosti vstupem do bambíního prostředí očividně mizí. A v neposlední řadě jsou tu šťastné, nadmíru spokojené děti, které nikdy nechtějí odejít z Bambína domů.:-) Ráda bych také vyzdvihla důvtipný a skutečně propracovaný vzdělávací systém, jehož výsledkem jsou chytré, bystré a sebevědomé děti, které jsou (nejen z mé zkušenosti) perfektně připravené k zápisu a posléze k bezbolestnému vstupu do základní školy. Přestože náš Matyáš nepochází z bilingvní rodiny, angličtinu vnímá jako přirozený způsob komunikace nejen mezi dětmi a učiteli ve školce, ale všude, kde jeho rodný český jazyk nestačí. Bambíno navštěvoval čtyři roky a letos se úspěšně dostal do výběrové anglické třídy i přesto, že nesplňoval „výhodná“ kritéria přijetí (např. sourozenec v programu apod.). Tímto bych ráda poděkovala skvělým lektorům Mustaphovi a Ronniemu, kteří se věnují dětem s nepředstíraným nadšením a především s nesmírnou trpělivostí. Těší nás, že se s letošním nástupem Matyáše do školy nemusíme s Bambínem rozloučit a budeme sem ještě nějakou dobu doprovázet naši dcerku Marušku. Celému týmu Bambína moc děkujeme!

Anna a Ladislav Klímovi
rodiče Matyáše a Marušky
Chceme moc poděkovat týmu Bambina, který nám pomohl v těžkých začátcích, kdy nejvíce obav mají rodiče, kdy 14 měsíční dítě si teprve zvyká na nový režim a není úplně klidné. Teď, když je Sofie v Bambínu spokojená a chodí tam ráda, velmi oceňujeme hodnoty, kterým se naše dítě v tomto prostředí učí. Jsme klidní, protože víme, že má a dostává vše, co potřebuje. Bambíno doporučujeme všem, kteří mají velká očekávání, protože tu dostanou vždy něco navíc! Máme absolutní jistotu, že vždy vědi co a proč dělají.

Vedrana a Michal Stříbrní
rodiče Sofie
Our daughter Maria began at Bambino when she was 6 months old, for only a few hours per day. We wanted to have her learn from the older kids and socialize with her young peers. She loved it right away. The teachers were caring and well-structured. The environment was fun, relaxed and full of the right kind of stimuli. The effect of having the thoughtful people at Bambino care for and educate her has been wonderful. Maria has developed into a confident, well-rounded child with a passion for learning and a love and respect for the people around her. She is now 6 years old, has graduated to big-kid school and speaks Czech and English perfectly, with a few French words sprinkled in. She is a star and we owe a lot of that to Bambino. Maria’s favourite teachers have been: Sarka, Mustafa, Gabriela, Martina, Tom, Caroline, Katka, Bara and Vasek the bus driver! Thanks again for a wonderful experience for our kid.

Joy Bellefontaine
maminka Mariy
S Bambínem jsme byli velmi spokojeni. Děkuji za velmi milý a přátelský kolektiv, důkazem toho je že Adam se každý den těšil na své učitelky a kamarády a večer nechtěl domů. Díky péči v Bambínu má i neuvěřitelní znalosti , na kterými někdy žasnu.

Markéta Pazdírková
maminka Adama

Nájsť jasličky pre dcérku bolo pre nás veľmi dôležité. Po pravde sme ani presne nevedeli, čo hľadáme. Asi to najpodstatnejšie bolo pre nás to aby bola naša dcérka spokojná a šťastná. Navštívili sme asi štyry rôzne zariadenia. Ale keď sme prvý krát navštívili škôlku a jasličky Bambino, naša dcérka zareagovala veľmi pozitívne. Okamžite sa začala chovať ako by prostredie poznala už roky. Vo všetkých herniach sa ihneď vrhla na hračky, hudobne nástroje, farbičky, papiere, … Samozrejme najviac si našu dcérku získali štyry kozičky, ktoré sa vo vlastnom výbehu delia o záhradu s ihriskom. A čo získalo nás?

To, že v škôlke a jasličkách pracujú aj učitelia – muži. To že škôlka a jasličky nie sú výhradne Montessori alebo inak špecializované ale je evidentné, že sa tu prelínajú v perfektnej kombinácii viaceré druhy-štýly vzdelávania. To, že sú učitelia a učiteľky rôznych národností, takže deti úplne prirodzene prichádzajú do styku s viacerými jazykmi. To, že sa deti učia napr. variť, starať sa o záhradku, starať sa o zvieratká, pestujú si veľmi pozitívny vztah k hudobným nástrojom, pravidelne cvičia, chodia von na záhradu sa hrať, kreslia, maľujú, škôlka má vlastnú keramickú pec, … Je toho naozaj veľa. To, že sú tu deti deťmi a môžu sa ako deti hrať.

A ako to hodnotíme dnes, po ôsmich mesiacoch? Úplná spokojnosť! Dcérka sa do jasličiek každý deň teší, je tam spokojná, má veľmi rada svoje učiteľky, najmä Šárku. Doma už máme zbierku dcérkiných výtvorov (kreslených, maľovaných, lepených, …). Dcérka je rada medzi deťmi, vie sa s nimi hrať, tancovať, spievať. Je spokojná a šťastná. A o to nam ide J.


Zuzana Moravec
maminka Ellis
Izvrsna multi-jezična škola sa stručnim i brižnim osobljem, fleksibilnom i odgovornom upravom, vrhunskom opremom te osobnim pristupom svakom djetetu. Srdačno preporučujem svim međunarodnim obiteljima bez obzira na vašu dužinu boravka u Pragu.

Alida Ban Pavlovic
maminka Tomy
Školka Bambíno nadchla mého syna již při první návštěvě. Příjemná vila se zahradou je plná šťastných dětí, veselých učitelů a jako bonus chovají i pár zvířat, což našemu budoucímu biologovi přidalo bonus navíc. Při dotazu, co má můj syn ve školce rád odpověděl, že kroužek Věda nás baví, své učitele, hrát si s kamarády na zahradě a vaření. Bambíno navštěvuje již i má dcera, která nastoupila ve 2 letech do třídy jesliček. Po domluvě s učiteli se po pár měsících přesunula do školky. Oceňuji, že v Bambíno se opět zachovali lidsky a vstřícně a hodnotili schopnosti mého dítěte ne dle věku, ale schopností. Dcera chodí do školky s úsměvem. Já jako rodič oceňuji velkou vstřícnost a flexibilitu při řešení jakéhokoliv problému, výbornou komunikaci ať s učiteli, vedením školky či s ostatními rodiči. Výuka angličtiny je přirozená, předškolní příprava pečlivá, výběr kroužků a aktivit pestrý - je vidět, že heslo “škola hrou” přijalo Bambino za své. Adaptační proces je veden citlivě a individuálně s ohledem na konkrétní dítko, starší děti jsou podporovány v samostatnosti, odpovědnosti a respektu k okolí. Děti tráví svůj čas v Bambino v přátelské až domácí atmosféře, často dotažené k dokonalosti vůní pečícího se štrůdlu. Jsem šťastná, že mé děti mohou Bambíno navštěvovat.

Michaela Jurčíková
maminka Áji a Daniela

O školce Bambino jsme se dozvěděli od kamarádky.

Vzhledem k našemu návratu ze zahraničí to byla až neuvěřitelná náhoda, protože jsme hledali školku, kde by Anička mohla pokračovat v anglickém a francouzkém jazyce, což Bambíno, jako jediná školka umožňuje. Ze změny jsme samozřejmě měli obavy, protože Anička byla zvyklá na svoji "starou" školku, kde měla vytvořené vazby, znala prostředí a školkové rituály.

Ale obavy byly zbytečné:-) Během krátké chvíle si Anička školku oblíbila, našla nové kamarády a už je to "její" školka. Nyní se připojil i mladší Matyáš. Velmi oceňujeme možnost, že můžou být naše děti spolu i přes věkový rozdíl. Anička Matýskovi pomáhá, což mu velmi usnadňuje vstup do školkového života:-) Další velkou výhodou je flexibilita a vstřícnost celého teamu.

Bambino, moc děkujeme!

P.S občas musíme ve školce na děti čekat a přidávat ještě pár minut...


Michaela a Martin Peleškovi
rodiče Anny
Chtěla bych moc poděkovat náse školce za nádhernou chovu o mého sýna Amira. Moc rád tam chodi a každý den má nové historky a zkušenosti. Když dávam ditě do školky ráno, jsem si vždycky jistá že bude v klidu a vrátí se domů v dobré a jasné náladě. Moc se mi libi že nemusím ráno vozit syna do školky, protože každý den přijede mini autobus a vyzvedne Amira, a on strašně rád čeka na řidiče a kamarády, s kterými pojede do školky, bude se zase bávit. Taky je super že můžu sledovat ditě ve školce pomoci web stránky, kde najdu fotky a zprávy o tom, co dělá přes den. Velmi jsem ráda že jsem vybrala přesně tuto školku pro mého syna.

Maja Oripova
maminka Amira
Jelikož naše dcery vyrůstají v bilingvním prostředí a vzhledem k pracovním povinnostem jejich otce budou pobývat několik let v zahraničí, hledali jsme školku, která je bude schopna připravit na studium na mezinárodní škole a současně jim umožní výuku v jejich mateřské češtině. Bambíno z pedagogického hlediska veškeré předpoklady splnilo a především naše starší dcera Madlenka je po více než třech letech v Bambínu perfektně připravená na svůj první školní rok. Pro nás osobně je ale nejvíce důležité, jak nesmírně šťastné obě děti ve školce jsou. Celý tým v Bambínu je velice trpělivý, profesionální a milý a dcery se každý den do školky těší. Víc jsme si nemohli přát. Rádi bychom poděkovali všem pedagogům této báječné školky za to, jak se oběma dcerám věnovali a jak skvěle je připravili na jejich další životní etapu. Zvláštní dík patří Mustafovi a Ronniemu.

Petra a Victor Aquina
rodiče Madlenky a Káji
Asi každý rodič, který tuto situaci zažil, ví, jak je těžké předat dítě z domácí péče do jesliček či školky. Kladete si spoustu otázek, zda jste vybrali dobře, zda pro vaše dítě děláte opravdu to nejlepší. A nikdo vám na vaše dotazy neodpoví lépe, než dítě samo. V případě naší dcery Ellinky dnes máme jistotu, že jsme výběrem Bambína nešlápli ani trochu vedle. Víme to. Naše Ella je ve školce jednoduše šťastná. A šťastná tedy byla i naše volba. Pro Ellu je Bambíno místo, kde žije a kterým žije. Má zde spoustu kamarádů – malých, i těch dospělých. S nimi se každý den učí nové věci, poznává, tvoří, objevuje. V kroužcích, které zde navštěvuje, rozvíjí své dovednosti. Od malička získává základy cizích jazyků, má jedinečnou možnost vyrůstat v multikulturním prostředí. Ale především vyrůstá v místě, kde se cítí dobře, bezpečně, s lidmi, kteří jsou její druhou rodinou.

Petra a Petr
rodiče Ellinky
Náš, nyní pětiletý syn Samuel začal školku Bambíno navštěvovat od prázdnin 2013. Máme srovnání dalších dvou školek, které navštěvoval předtím a jsme velmi šťastní, že se do třetice podařilo najít skvělou školku. Hned v říjnu jsme Samíka poslali na školku v přírodě a i přesto, že byl poprvé mimo rodinu, vrátil se spokojený a plný zážitků. Učitelky nám pravidelně posílali zprávy, tak jsme i jako rodiče byli klidní. Oceňujeme přístup pedagogů, kteří dbají na základy slušného chování dětí a pečlivě po dětech vyžadují, aktivity, které jsou z různých oblastí běžného života, důraz na rozvoj tvořivosti. Přístup učitelů je založen na individuálním přístupu k dítěti. Samík je ve školce spokojený a má kamarády různých národností, což u něj podpořilo touhu poznat jiné země a zvyklosti. Jako rodiče velmi oceňujeme výuku v angličtině resp. že angličtina je používána při běžných činnostech a vidíme velký posun ve schopnosti komunikovat v angličtině a umění odposlouchat anglický text ,například při poslechu pro něj nových písniček. A velmi nás potěšilo, že kdykoliv vyzvedneme Samíka ze školky, vždy obdržíme informace, co Samík během dne dělal, jak se mu dařilo na odpolední předškolní přípravce, jestli mu chutnalo, což nám dává pocit, že pedagogové mají skutečný zájem o dítě. A z vlastní zkušenosti z předchozí ,rovněž soukromé školky, víme, že to není standard. Co se týká jakýchkoliv změn, které jsou v rámci běžného života potřeba, bez problémů jsme se vzájemně s MŠ Bambíno dohodli. A zpětná vazba , informace k akcím a činnostem ve školce jsou na vysoké úrovni. Bez obav se těšíme na nový školní rok, kdy bude Samík předškolák a čeká nás zápis na základní školu. Víme, že bude dobře připravený, a to i díky Bambínu. V budoucnu plánujeme do školky přihlásit i našeho druhého, nyní osmiměsíčního syna Alexe.

Lucie a Jaroslav Barvířovi
rodiče Samuela
Davídek začal chodit do Bambína, když mu ještě nebyl rok, nejdřív na den v týdnu a pak jsme postupně přidávali. Dnes je mu šest let a už je z něj “starý Bambíňák“. Jesličky i školku si moc oblíbil. Přístup jak učitelů, tak administrativního týmu školky je vřelý a profesionální. Je zde příjemná rodinná atmosféra, prostory školky, vybavení a zahrada mě doslova nadchly. Děti mají každý den pestrý program, pohybují se v mezinárodním kolektivu a velké plus mi přijde i biostrava. Pokud jsem kdy potřebovala něco řešit, vždy mi vedení školky vyšlo vstříc, upřímně, nikdy za těch šest let nebyl problém. Bambíno jsme si našli na internetu, jelikož je v blízkosti našeho domova a byla to první (a poslední) školka, kam jsem se šla podívat, po první návštěvě bylo jasno, že Davídek půjde sem.

Gabriela Jirátová
maminka Davídka
Mile Bambino, pred par mesiacmi sme sa dozvedeli o Vasej skolke cez rodinu, ktorej deti navstevuju Vasu skolku. Rodina bola nadsena a spokojna s Vasimi sluzbami. Rozhodli sme sa prihlasit Oliviu k Vam, napriek prijatiu do statnej skolky. Stravili sme s Vami kratky cas, nase ocakavania sa splnili. Ste jedna z mala skolok, ktora je velmi flexibilna, otvorena, s profesionalnym pristupom pedagogov , s velkou ponukou sluzieb, kruzkov a s uzasnou rodinnou atmosferou . Bude sa nam tazko odchadat! Olivii ste dali dobry start a verime, ze jej pomoze sa zaradit do noveho kolektivu aj v zahranici. Dakujeme:-) Zelame Vam vela uspechov v pedagogickej praci a dobrych klientov.

Beáta Lacko
maminka Olivie
We were looking for best kindergarden for our son. ’Being the best’ is not only the confidence about children security, but also to become a place where little humans start to understand the world around and get prepared to the real life. And Bambino gives the perfect opportunities for children to see the world and get first life experience. Before we got access to webpages with photos reports, we could hardly imagine how many activities they perform with our children daily. They visit various places very often, from fire station to nursing home, from cinema to library, summer camp on the farm, amazing studies! They sing songs, make different crafts, paint something all the time. They study foreign language and after couple of month our son insists to speak english even when he´s at home. Team there is young, active, very responsible and most of them are native english speakers. We are very confident about our child when they look after him. We are sure every day he knows more and more. What else can we desire as a parents? Bambino is a great place. Looking forward to send there our lovely daughter, unfortunately she is too young now :-) With best regards,

Boris & Elena Korolkovs
rodiče Artema
My daughter was very excited to wake up every morning to go to Bambino, which was the best reference ever. We are very thankful to the enthusiastic teachers and staff who helped us on our Bambino journey.

Jaroslavna Zgoda
maminka Anabely
Naše dcera Johanka navštěvovala školku Bambíno v Dejvicích jeden rok. Školka nás oslovila svojí polohou (docházková vzdálenost k nám domů), ale především svým prostředím: vkusná proměna vily z 20. let na zařízení, které umí nabídnout vše potřebné na malé rozloze. Přiznám se, že na začátku jsem se obávala, jak dcera zvládne nástup do hlučného včelího úlu, jak na ní budou působit malé prostory plné dětí, ale s úlevou jsem zjistila, že právě fyzická blízkost a bezprostřední kontakt s dětmi ji rychle vtáhly do kolektivu. Myslím, že pro její nástup do školky byla vynikající i možnost navštěvovat hodinu hudební výuky před samotným nástupem do školky. Poznala prostředí předem a vřele tuto variantu doporučuji. Při mých návštěvách jsem intenzivně vnímala přítomnost paní učitelek Terezy, Magdy a Kateřiny. Jsem ráda, že vedli naši dceru po celý rok jejího života, jsem ráda, že Johanka potkala tak výrazné osobnosti a tím bych jím chtěla poděkovat za péči. V neposlední radě bych se chtěla zmínit o vstřícnosti a bezproblémové komunikaci s vedením školky. Děkuji všem.

Katya Sonlajtnerová
maminka Johanky
Nebylo jednoduché najít jesličky pro našeho syna Marca, který trpí závažnými potravinovými alergiemi, až Bambíno nám vyšlo se vším vstříc. Poprvé jsme hledali jesličky pro Marca krátce poté, co oslavil své první narozeniny, ale bohužel v námi původně vybraných soukromých jesličkách byl jen jeden den a dost- Marca jsme našli plačícího pomalu bez povšimnutí a navíc Marcova potravinová alergie se i přes ujišťování ze strany jesliček ukázala jako obrovský problém. Až poté jsme dostali doporučení na Bambíno a ihned jsme si domluvili návštěvu. Stačila jen jedna návštěva k tomu, abychom syna do Bambína chtěli okamžitě zapsat- nádherné prostředí, obrovská zahrada, kozlíci, plno hraček a hudebních nástrojů, keramická dílna, kuchyňka, profesionální personál, a hlavně- jen samé spokojené a usměvavé děti. Mělo to jen jeden háček- na volné místo v Bambínu jsme si museli asi tři měsíce počkat :o) Ještě předtím, než Marc do Bambína nastoupil, jsme využili nočního hlídání. Původně jsme si ani nemysleli, že by to bylo možné, když Marc do Bambína ještě nechodil, ale jak je vidět, v Bambínu je možné snad vše. Na nočním hlídání se střídala Martina se Šárkou a můžeme je jedině doporučit. Nakonec i naše největší obava- Marcovi potravinové alergie- nebyly v Bambínu vůbec žádným problémem. Stravu jsme sice připravovali sami (kvůli kombinaci alergií to jinak ani možné nebylo), ale přesto jsme si mohli být vždy jistí, že Marcovi nebude podáno nic, na co je alergický. A i když se Marcovi na začátku nechtělo z náruče nás, rodičů, vždy se v Bambínu někdo Marca rychle ujal a vždy o něj bylo výborně postaráno- Marc se domu vracel veselý a spokojený. Bohužel z důvodu zdravotních komplikací Marc navštěvoval Bambíno jen krátce, ale i za tuto dobu si nás Bambíno naprosto získalo (a to nejen díky vynikajícímu přístupu učitelek k Marcovi, ale i díky profesionalitě řešení nestandardních a výjimečných situací vedením Bambína). Těšíme se, až se bude moci Marc do Bambína v budoucnu vrátit.

Aneta a Javier Hernandézovi
rodiče Marca

Dobrý den,

Dominik nastoupil do Bambina v září a velice rychle si zvykl na nové prostředí, paní učitelky, anglické lektory i kamarády. Do školky chodím i s mladším synem Štěpánem na Zpívání pro mrňousky, které si společně moc užíváme. Mám proto dostatek příležitostí pozorovat, jak to v Bambinu chodí. Oceňuji hlavně velice přátelskou a pohodovou atmosféru ve školce. Prvně jsem se byla v nově vzniklé školce podívat, když se Dominik narodil, náhodou při procházce s nově narozeným miminkem-tedy před necelými 4 roky. Tenkrát jsem si říkala trochu s nedůvěrou: krásné místo, úžasná rekonstrukce interiéru- ale jak to asi bude fungovat? Nyní mohu vidět, jak je tu živo, každý na něčem pracuje a vše jde s úsměvem. Obrovským bonusem této školky je, že tu od začátku funguje skvělý tým lidí, nepovažuji za šťastné, když se lektoři-paní učitelky často střídají, což se v soukromých školkách děje často.


Jana Šimková
maminka Dominika
Jsme velice rádi i hrdí na to, že náš syn Nikolas navštěvuje právě školku Bambino, o které si myslím, že je nejlepší v Praze. Začal zde chodit nejprve do jesliček, kde se mu od prvního dne líbilo a během jednoho měsíce se krásně rozmluvil, postupně a přirozeně zbavil dudlíčku i plínek a naučil spoustu nových věcí. Každý den u něj vidím něco nového, co se právě ve školce naučil a rád mi to vypráví a předvádí. Umí už i pár anglických slovíček. Líbí se mi vybavení školky, že mají speciální místnost pro každou činnost: hudebnu, tělocvičnu, kreativní dílničku, herničku, ložnici na spaní a krásné postýlky. Také zde pěstují zvířátka a starají se o kytičky. Vidím u našeho Nikoláska velký vývoj a hlavně to, že je šťastný a stále veselý. Občas i o víkendech nám říká, že by dnes chtěl jít do školky, kde se mu velmi líbí. Oceňuji hlavně milé paní učitelky, kterým plně důvěřuji, vidím, jak mají všechny děti rády a plně se jim věnují / což jsem při obchůzce jiných školek rozhodně tento pocit neměla/. U dětí od malička pěstují slušné a dobré chování, děti si navzájem pomáhají a učí se od sebe a navzájem se inspirují. Co považuji za důležité je pestrá strava plná zeleniny založená na zdravé výživě, což je v ostatních školkách dost podceňováno, nebo se vaří dle zvyklostí školních jídelen, což nepovažuji za šťastné. Nikolase u nás doma dokonce každé ráno vyzvedává pan řidič, který jej do školky vozí a to syna velmi baví, každé ráno vstává s radostí a pospíchá za panem řidičem, je to takový každodenní rituál. Nám to velice pomáhá při ranní organizaci a odchodu do práce. Jsme rádi, že Bambino máme! Děkujeme

Veronika Manukjan
maminka Nikolase
Moc děkujeme všem učitelům a především p. Tereze Hodinové za milý a empatický přístup a pomoc při ranním nástupu do školky. Magdě Nedvědové pak velké poděkování za pokroky v angličtině. Velké poděkování též Šárce, která syna hlídala, když byl nemocný. Nejdůležitějším faktorem pro nás je velmi milý, vstřícný a citlivý přístup všech učitelů k našemu synovi, který moc pomohl k tomu, že si zvykl na nové prostředí a do školky se těší. Oceňujeme též všestranné denní aktivity, učební plány a výuku cizích jazyků. Velmi přínosný je též vstřícný přístup Báry Schneiderové k řešení všech problémů a požadavků. Do budoucna očekáváme zejména nácvik dovedností nutných k zápisu do školy.

Helena Janouchová
maminka Alexe
Mateřskou školu Bambino navštěvuje naše tříletá Alžběta téměř dva roky. Po celou dobu se můžeme spolehnout na profesionální přístup veškerého personálu. Velmi oceňuji vlídnou důslednost vůči dětem, ale rozumnou benevolenci k nám, pracujícím rodičům.

Hana Vachutková
maminka Alžběty
Naše dcera Mia navštěvovala Bambino v Dejvicích od roku 2013 tři roky. Nám rodičům, se líbil individuální přístup, koncept práce a komunikace s vedením školky. Velice spokojeni jsme byli s web stránky, kde jsme získali všechny potřebné informace a viděli dokumentaci z činnosti, kterých se dcera účastnila. V případě nutnosti probíhala velice rychlá komunikace po e-mailech. Mia si nejvíce chválila venkovní hřiště, které prošlo důmyslnou rekonstrukcí a je vhodné pro pohyb i za špatného počasí, živé kozy, školky v přírodě, přespávání ve školce a super kámoše-učitelky/tele. Hodně starostí nám ušetřil program pro před-předškoláky a předškoláky, jako příprava na přijímací proces do základní školy. Miu přijali do školy, kterou jsme společně vybrali. Jsme rádi, že jsme se pro Bambíno rozhodli, na spolupráci s Bambinem budeme vždy rádi vzpomínat a přejeme celému teamu hodně radosti a úspěchu.

Jiří Matela
tatínek Miy

Dejvické Bambíno jsme si vybrali, protože jsemhledali dobře dostupné zařízení, které by vyhovovalo našim potřebám. Naše dcera Anička je od mala velmi aktivní a vyžaduje hodně pozornosti, proto nám vyhovuje menší kolektiv a individuální přístup. Hned po první návštěvě nás zcela nadchlo prostředí - ať už samotná dejvická vila se všemi vymoženostmi jako je hudebna, výtvarka, keramika, tělocvična a nově i sauna, tak překrásná venkovní zahrada se hřištěm a živými kozičkami. Jakožto pracující rodiče velmi oceňujeme, že školka funguje i přes prázdniny a s výjimkou státních svátků tedy v podstatě nepřetržitě. Velmi se nám rovněž líbí, že se ve školce potkávají děti i učitelé z různých koutů světa a tak cizí jazyky nebo odlišná barva pleti nejsou pro děti nic neobvyklého. Anička navštěvuje Bambíno od svých 2 let, začala v jesličkovém oddělení a po roce přešla do školky. Změnu zvládla díky systému, který zde používají a kdy jsou různé věkové skupiny dětí na různé aktivity pohromadě, zcela bezbolestně a jak v jesličkách, tak ve školce byla vždy velmi spokojena. Oceňujeme i trpělivost paní učitelek a pánů učitelů, protože víme, že ne vždy jde s Aničkou všechno hladce :o). Ceníme si individuálnho přístupu a doufáme, že i do budoucna se podaří tento vysoký standard udržet.

Pokud hledáte místo, kde budou brát Vaše dítě takové, jaké je, a kde mu pomohou rozvinout se všemi směry, tak pak je Bambíno pro Vás tou pravou volbou.


Jana Sedláčková
maminka Aničky a Beníka
Do Bambína chodí naše obě dcery, Anna (4) do školky a Mína (2) do jesliček. Anička do školky nastoupila, když jí bylo 2,5, a Mína navštěvuje jesličky asi půl roku. Upřímně si ani nedokážu představit, že by měly chodit do nějaké jiné školky. Bambíno je dokonalé ve všech směrech – skvělé paní učitelky, které to baví, děti mají rády, mají zkušenosti a děti rozvíjí ve všech směrech - opravdu se jim věnují, tráví s nimi čas a pečlivě a s trpělivostí vše vysvětlují. Perfektně fungující manažerské zázemí, které flexibilně reaguje na změny a požadavky (z pracovních důvodů se nám stane, že potřebujeme holčičky nechat déle, překopáváme jejich standardní docházku a nikdy s tím nebyl problém, Bambíno nám vždy vyjde plně vstříc). Zdravé a vyvážené stravování – po pravdě takové, které bych já sama nikdy nebyla schopna zajistit. Krásné a čisté prostředí s úžasnou zahradou a vlastním hřištěm a v podstatě celková koncepce, kdy mají děti dlouhodobý plán rozvoje všeho, co do života budou potřebovat. A v neposlední řadě si velmi vážím perfektní komunikace směrem k nám k rodičům – díky intranetu, pravidelným hodnoticím schůzkám a denní komunikaci s učitelkami máme skvělé informace o tom, co se naše holčičky naučily, v čem vynikají, v čem by se naopak měly zlepšit, jaký měly den, jak se chovají k ostatním, jak jedí – zkrátka vše, co každý rodič potřebuje a chce vědět. Bambíno bych doporučila všem rodičům, protože je to obrovská úleva mít takového životního „parťáka“, na kterého se můžete spolehnout, a zároveň skvělý pocit, že dáváte dětem to nejlepší. Děkujeme moc, Bambíno.

Martina Vopršalová
maminka Aničky a Míny
Sofie začala navštěvovat Bambino ve svých třech letech a okamžitě si školku zamilovala. Určitě tomu napomohlo příjemné a kreativní prostředí, zahrada a dvůr pro venkovní aktivity, ale hlavně skvělí učitelé (včetně vedení) a jejich přístup k dětem. Evidentní je snaha rozvíjet silné stránky každého dítěte, ale zároveň důslednost, učení se empatii, podpora týmového ducha a významu přátelství. Velmi spokojena jsem byla s předškolní přípravou, v rámci níž děti dostaly skvělý základ pro český školní systém a byly velmi dobře připraveni pro zápis do prvních tříd. Pro Sofii byla také velmi cenná všudypřítomná angličtina díky rodilým mluvčím v roli učitelů. Přestože je z české rodiny, ve svých šesti letech je nyní již částečně bilingvní. Za měsíc a půl jde do školy a je jasné, že po Bambinu se jí bude stýskat. Do konce srpna si naštěstí školku ještě trochu užije. Bambíno, díky za vše a buďte stále tak skvělí.

Lenka Belko
maminka Sofie

"Náš Vojtíšek chodí do MŠ Bambíno rok a půl. Od samého začátku jsme velmi oceňovali individuální přístup, který k dětem i rodičům ve školce mají. Vojta je velmi kontaktní dítě. Když s ním ráno přijdeme a on je smutný, vždycky se ho někdo ujme, pochová ho a uklidní, takže odcházíme do práce klidní a jsme rádi, že je Vojta ve školce spokojený. Pro aktivní děti, jako je náš Vojta, je školka Bambíno to správné místo. Umožňuje, aby tu děti rozvíjely talent výtvarný, hudební nebo jazykový. A stejnou pozornost tu věnují praktickým stránkám – děti tu mohou sami zkoušet vařit jednoduchá jídla, pěstují zeleninu, učí se třídit odpad. Jsme rádi, že jsme pro Vojtu školku Bambíno našli."


Hana Macáková
maminka Vojtíška
Stellinka bude od nového školního roku prvňáček a dnes vím, že práce, kterou jsem si před třemi lety s výběrem školky dala, opravdu stála za to. Nehledala jsem pouze školku, která bude blízko bydliště, nebo kde jen stráví den, hledala jsem školku „s duší“ a to se mi v případě Bambina opravdu povedlo. Oceňovala jsem mnoho velkých věcí, jako například hezký vzájemný vztah učitelů a dětí, perfektní předškolní přípravu a skvělou kuchyni, ale opravdu nadšena jsem byla z maličkostí, které nás celé tři roky života ve školce provázely, naposledy třeba ta, jak upřímně je Stellinka zvaná, aby si kdykoliv přišla do školky pohrát i jako školáček.

Leona Talacková
maminka Stelly

Školka Bambíno se mi zalíbila hned při první návštěvě - krásná vila, velká zahrada, na zahradě kozy, útulné herny, plně funkční dětská kuchyňka, útulné postýlky ve tvaru včelích úlů, vtipně řešené dětské toalety... a hlavně neuvěřitelně příjemná paní ředitelka, pro kterou nic není problém. Eliška začala chodit do Bambína, když jí bylo 1,5 roku, a dnes, v pěti letech, patří ke "služebně nejstarším" dětem. Celé ty roky se každý den do školky těší. Má ráda všechny paní učitelky a pány učitele. Nadšeně nám ukazuje výrobky a vypráví, čím se ve školce zabývali, dělá pokroky v angličtině. Já oceňuji i další věci: pravidelný pobyt dětí venku, saunování v zimě, zahradničení v létě, péči o kozy, zdravou stravu, hodiny logopedie, provoz během celého roku, školky v přírodě, přítomnost dětí různých národností. Ale nejdůležitější je vědomí, že všichni v Bambínu dělají svoji práci dobře a rádi. I po několika letech je program pestrý, Eliška má stále nové zážitky, nové kamarády a učí se novým věcem. Jsem ráda, že jsme pro Elišku vybrali právě Bambíno - Eliška je tu šťastná a my s ní.


Anna Knapová
maminka Elišky
Georgia & Jessie have been attending Bambino for 2 years. What initially attracted me was the beautiful villa, conveniently located to my home and work and the fact that it provided both Nursery and Preschool facilities under one roof. We have been very happy with the program and staff during our time here. Bambino has always been extremely flexible to our needs. For example: • My elder daughter Georgia participates in the Czech program 2 days per week (to provide her with the opportunity to learn the language) and the English program 3 days per week. • When my younger daughter Jessie was ready to start the transition from Nursery to Preschool, she started to attend a half day with the big children (when she was in the mood :-)) until she was ready to move full time to the Preschool. My older daughter will start school in September and Bambino has given her a great start. She has already learned basic reading, writing and number puzzles so she can be confident while adjusting to her new environment. Thanks Bambino - we will miss you!

Cathy Hamilton
maminka Georgiy a Jessie

Když jsem poprvé nechávala na půl dne svého ročního syna v jesličkách Bambíno, brečela jsem a připadala jsem si jako nejhorší máma na světě. Teď po třech letech do jeslí chodí už i můj druhý syn a z toho staršího, původně pěkného vzteklouna, se vyklubal šikovný předpředškolák, který rozdává rozumy na počkání. Dnes se už při cestě z Bambína usmívám a cítím se jako ta nejlepší máma na světě, protože vím, že dětem umožňuji tu nejlepší předškolní výchovu, jakou si jen člověk umí představit. Přiznám se, že Bambíno mě i po několika letech neustále příjemně překvapuje svým nadšením a zájmem o vlastní zdokonalování. Společně konzultujeme a řešíme drobné i zásadní věci v oblasti výchovy, ale i praktické záležitosti – např. odvoz dětí domů, když jsem musela nečekaně zůstat v nemocnici. Oceňuji nadstandardní osobní přístup.

Moje děti jsou tady absolutně šťastné, hravou formou se učí spoustě dovedností a mám radost, když je vidím s rozzářenou tváří. Kdybych mohla, chodila bych do Bambína s nimi.

Děkuji celému týmu jeslí a školky Bambíno, že mi pomáhají vychovat šikovné malé lidi.


Miroslava Pešová
maminka Matěje a Radka
Byli jsme před rozhodnutím, kde uspořádat narozeninovou oslavu pro našeho syna Maria. Uvažovali jsme, oslavu uspořádat v prostorné restauraci s dětským koutkem a tematickým programem pro děti (kouzelník, malování na obličej, šašek). Jelikož syn má spoustu kamarádů a kamarádek, a již jsme na narozeninových oslavách byli a setkali se s oslavami typu restaurace a program, chtěli jsme, aby synova oslava byla pojata nikoliv v restauračním prostředí, které je spíše vhodné pro oslavy dospělých (i kdybychom zajistili program pro děti), spíše jsme si přáli oslavu, kde se děti budou cítit jako doma, kde budou hlavně děti se bavit, nikoliv dospělí. Zkrátka pořádná dětská party.

Stále jsme ještě nevěděli a rozhodovali se, kde a jak oslavu podnikneme, a abychom pokročili s plánováním, začali jsme dávat dohromady seznam kamarádů a kamarádek, které pozveme na oslavu.

Během psaní si syn vzpomněl na své 2 kamarády, kteří s ním chodili do předešlé školky. Požádal mě, že by byl moc rád, kdyby tito kamarádi přišli na oslavu. Bylo moc dobře, že si syn na ně vzpomněl, protože jsme v tom okamžiku měli vybrané místo pro oslavu. Totiž místem oslavy byla školka Bambíno.

Ještě ten den jsem kontaktovala školku a sjednala si schůzku s tím, že bych ráda uspořádala u nich narozeninovou oslavu a potřebovala bych poradit a pomoci s přípravou. Školka Bambíno mi vyšla ve všem vstříc od návrhu, tvorby pozvánek, programu, zajištění cateringu a dalších služeb. Během a po konání byly děti nadmíru spokojené. Zkrátka si party báječně užily. A to je to nejdůležitější.


Bohdana Foubíková
maminka Maria
Když jsme se přestěhovali do Dejvic, nikoho jsem tady neznala. Neměla jsem se na koho obrátit o radu kam se synem do MŠ. Nezbývalo mi nic jiného, než obcházet a číst na internetu reference. Jelikož jsme nastupovala do práce a synovi bylo něco málo přes dva roky, hledala jsem v sektoru soukr. školek, kterých na Praze 6 není zrovna málo! A našla jsem školku Bambíno! Ve školce se mě ujali a vše ukázali, jak to chodí. Byla jsem nadšená. Musím ocenit vysokou profesionalitu k dětem a otevřenost k rodičům, ve všech směrech! Když přicházím do školky a vyzvedávám děti, všechny učitelé, vědí, kde jsou Vaše děti a co je nového! Musím říct, i když občas přicházím unavená do školky, tam narazím na úsměvy učitelů a krásnou, pohodovou a pozitivní náladu. Též bych ráda zmínila, že jsem moc ráda, že ve školce funguje i mužský element, je to pro děti úplně dimenze!:) Co se týká anglického jazyka, nebyla to naše priorita, aby se syn naučil anglicky. Ale po třech letech vidíme, že syn rozumí mluvenému slovu, má dobrou slovní zásobu a ví, že se nemluví jen česky, ale i jinými jazyky, úplně přirozenou formou. Mohla bych pokračovat dál a vyjmenovávat další superlativy o “naší“ školce! Jaká je bezvadná příprava dětí do škol, jaký mají bohatý program atd… Myslím, že vše vypovídá o tom, jaký krásný duch se nese Bambinem a to, že nás s manželem ani nenapadlo měnit za jinou školku!!! Domnívám se, že to jsou nejlépe investované penize!!!!:) Jsem ráda, že jsou lidé, jako v Bambinu a můžeme to ještě sdílet i s druhým synem:) děkuji

Štěpánka
maminka Štěpána
Konečně jsme našli školku se kterou jsme spokojeni. Učitelky oslovují děti kamarádi, mají připravený pestrý program a dcerka se těší do školky! Navíc nás doma neustále překvapuje novými znalostmi, v poslední době nám při řízení - k naší velké radosti - připomíná vše, co bychom mohli přehlédnout. Tento měsíc totiž mají okénko o dopravním provozu. Bambíno doporučujeme, je vedeno citlivě a promyšleně.

Tereza a Jan Houdkovi
rodiče Sáry
Školka Bambíno se mi líbila už při první návštěvě a to jak svým vybavením (dětská kuchyň, hudebna, keramika, tělocvična…), tak i milým a profesionálním jednáním personálu. Marlenka školku navštěvuje už čtvrtým rokem a letos se k ní přidal i její mladší bratr Kristian.

Obě děti jsou moc spokojené a to je pro nás nejdůležitějsí.


Veronika Šaňáková
maminka Marlenky a Kristiana
Our two children have been going to Bambino for almost eleven months - our son to the nursery, our daughter to the main kindergarten - and we are very happy with their development. Bambino has a lovely atmosphere: the building, a generously sized villa, consists of many rooms, each with a different character, and none too big, which keeps it cosy and stimulating for the children. The staff are consistently warm and motivated, and go about their work with fantasy and love. We like how the children are taught to treat each other with respect. Most importantly, our children look forward to going to Bambino every morning.

Paddington Tucker
tatínek Vituse a Helen
S Bambínem máme témeř pětiletou zkušenost. Na jaře 2010 jsme začali hledat jesličky pro naší Sáru a jsem ráda, že jsme se trefili již na první pokus. Sára začala v Bambínu přišla jako půlroční mimino od jesliček. V následujícím roce se přidala do jesličkové party miminek i mladší Elsa. Holky si Bambíno užívají a hodně se učí a rozvíjejí. Jsme rádi za zkušenost s Bambínem. Oceňujeme rozmanitost - možnost poznat, že nejsou všichni stejní a mluví různými jazyky, individuální přístup, pestrost a propracovaný program, kuchyňku, kde mohou děti vařit, stabilní tým, či přítomný mužský element. Pro pracujícího rodiče je vždy velice cenná flexibilita a provozní doba Bambína. Zároveň jsme si pokaždé užili společné akce jako zahradní slavnost, či vánoční workshop. Týmu Bambína děkujeme.

Dana a Radek Bohatovi
rodiče Sáry a Elsy
Školka Bambíno nás zaujala od první chvíle a ani po letech se na tom nic nezměnilo. Jde o kombinaci krásného prostředí, skvělých učitelů (i dalšího personálu) a spousty kamarádů, díky které se náš Vojta každý den do školky moc těší a často se mu nechce ani odcházet. Zároveň se vždycky naučí spoustu nových věcí z mnoha oblastí, kterým se ve školce věnují. I když to s Vojtou určitě není někdy jednoduché, ve školce si vždycky se vším poradili a my jsme si mohli být jistí, že je Vojta v dobrých rukách. Jsme moc rádi, že jsme pro našeho Vojtu vybrali právě Bambíno.

Miroslav a Pavlína Pacholíkovi
rodiče Vojty
Před 2 lety jsme hledala soukromou českou školku - náš syn začal zadrhávat a nechtěla jsem, aby se ve velkém kolektivu za to styděl nebo přestal úplně mluvit. Bambino není úplně koncipované jako česká školka, ale je zde jak česká skupinka (kam tedy syn začal chodit), tak i anglická (do té syn po roce přešel, protože chtěl být se staršími dětmi). Jsem velmi spokojená s naším rozhodnutím, dát Vašíka do Bambina. Nejenže se dozvěděl mnoho o světě kolem nás (návštěvy divadla, muzea, hradu, domov důchodců, povídání o zvycích, o jiných státech a zemích), ale hlavně přestal zadrhávat, našel si zde kamarády a nebojí se s nimi mluvit. Přece jen dlouhé zadrhávání v něm zanechalo malý vnitřní blok s cizími lidmi nemluvit. Velký dík proto patří učitelkám Terezce, Magdě a Caroline. Předškolní příprava je všestranná a důkladná, zároveň pro děti zábavná. Bambino můžu všem jen doporučit, paní učitelky a učitelé jsou všichni hodní, empatičtí, vyjdou vstříc s vyzvedáváním, komunikace s vedením je rychlá. Děti si zde užívají nejen všech prostorů uvnitř školky, ale také super hřiště za vilou anebo hřiště v okolí.

Martina Zákoucká
maminka Vašíka
Náš syn Jakub chodí do Bambína v Dejvicích dva roky a za tu dobu prošel jesličkami a tento rok začal chodit do školky. Pro nás rodiče, s náročným povoláním, je velmi důležité, abychom do práce odjížděli s pocitem, že je o naše dítě dobře postaráno. Toto je do puntíku Bambínem splněno. V Bambínu je velmi pozitivní a přátelská atmosféra a na zaměstnancích je vidět, že svou práci dělají s láskou a že je baví. Bambíno nám vždy vyšlo vstříc v případě individuálních požadavků a pravidelně poskytují zpětnou vazbu ohledně Jakubových pokroků a rozvoje. V průběhu dne učitelky nezapomenou na procházku na čistém vzduchu či rozvoj osobnosti např. formou angličtiny, keramiky, návštěvou muzea, či knihovny nebo třeba pečením. Jakub má všechny učitelky moc rád a často o nich doma mluví. Na nástěnce si pak rodiče mohou udělat obrázek o tom, čemu se jejich děti za den věnovali a častokrát pak doma žasneme nad tím, co si 3leté dítě může všechno zapamatovat. Moc se nám líbí jak vnitřní, tak i nově zrekonstruované venkovní prostory. Jakubův spokojený tatínek a maminka, která v bříšku nosí dalšího budoucího Bambiňáčka.

Marie Hladilová
maminka Kubíka
Naša dcérka Alica začala do Bambína v Dejvicích dochádzať, keď mala dva rôčky a deväť mesiacov. Začali sme jedným dňom v týždni, tie sme potom rozšírili na 3 dni a po roku na celý týždeň. Začiatok bol ťažký, ako u všetkých deti, ale učitelia/vychovatelia z Bambína, boli veľmi nápomocní svojím láskavým a chápavým prístupom. Hneď první deň Alica priniesla svoje prvé „umelecké“ dielko, ktoré si s kamarátmi vytvorili (kapsičku s levanduľou). Tieto prvé zážitky s Bambinom svojim spôsobom túto škôlku charakterizujú. Bambino je časovo flexibilné, čo je pri našej pracovnej vyťaženosti veľké pozitívum. Obzvlášť oceňujeme nepretržitú výuku počas letných prázdnin. Výuka v Bambine je úžasne kreatívna. Deti tvoria svoje malé dielka skoro každý deň a som milo prekvapená inovatívnostou aktivít. Často mávajú tematické dni, alebo týždne, kedy nás naše dieta prekvapí svojou novo nadobudnutou vedomosťou (napr. poznatky o vesmíre). Veľmi oceňujeme aj vedenie deti k vystupovaniu a k samostatnému prejavu. Veľkou devízou je aj prítomnosť anglických lektorov. Zastávam názor, že v tomto veku nie je výuka angličtiny nutná, ale naša dcéra sa v Bambine učí úplne prirodzene, od deti a od anglicky hovoriacich lektorov. Najviac si však vážime a oceňujeme ľudský a láskavý prístup učiteliek/učiteľov a vychovávateľov. K deťom pristupujú individuálne, podľa ich potrieb, s nadšením a obrovskou trpezlivosťou. Učia ich vážiť si a ctiť kamarátov a to veľmi nenásilným spôsobom. Rada by som týmto Bambinu poďakovala, że vytvorili pre našu dcéru takéto úžasné prostredie, kam chodí skutočne rada a s Bambínom počítame aj pre našu druhú dcéru Olíviu.

Monika Mojžíšová
maminka Alice
Bambíno byla pro naši dcerku Kristýnku jednoznačně skvělá volba. Krásná vila umístěná v klidném prostředí s velkou zahradou umožňuje dětem trávit spoustu času venku a na krásných a zajímavých procházkách, dětem se ve školce maximálně věnují a připravují na každý den zajímavý program. Od té doby, co Kristýnka navštěvuje Bambíno, udělala velké pokroky jak v různých individuálních dovednostech jako je kreslení, ruční práce, zpěv či učení básniček, ale i co se týče komunikace s ostatními dětmi. Kristýnka začala navštěvovat „jesličkové“ Bambíno již ve svých 2 letech a musím říci, že díky skvělému přístupu jesličkového personálu proběhla její adaptace bez jakýchkoli problémů, zejména jsem ocenila osobní přístup při předávání Kristýnky do jesliček, kdy se jí okamžitě po příchodu někdo z personálu začal věnovat. Díky společnému času trávenému i se „školkovými“ dětmi, nebyl pro Kristýnku následný přechod do školky mezi „staronové“ kamarády vůbec žádný problém a komunikace se staršími dětmi jí nedělá problém ani mimo školku. :-) Díky přístupu celého personálu Bambína, který vytváří pro děti jednoznačně skvělé prostředí pro jejich osobní rozvoj a podporuje jejich zdravé sebevědomí v kolektivu, chodí Kristýnka do Bambína ráda, má tam spoustu kamarádů, nikdy jsem neslyšela, že se jí ve školce nelíbí, ráno nemusíme řešit problém, že se jí do školky „nechce“ a dokonce velmi často musíme při jejím vyzvedávání čekat, až si dokreslí, dohraje, dotvoří apod. :-) Za vše myslím hovoří i to, že Kristýnka neříká, že chodí do školky, ale že chodí do Bambína…:-)

Kateřina Sládková
maminka Kritýnky
Hledání jesliček jsme se začali věnovat, kdyz byly Ondřejovi necelé 2 roky. Vytypovali jsme soukromé jesličky v rozumné vzdálenosti od našeho domova a po telefonické domluvě jsme dorazili do Bambína jako do první destinace. Zároveň se Bambíno stalo i destinací poslední. Z návštěvy a prezentace jsme byli naprosto nadšeni a příjemné prostředí a atmosféra rozhodlo během pár minut. Žádné další zařízení jsme již vidět nepotřebovali. Ondřej do jesliček začal chodit nejdříve na pár dní v týdnu a my jsme viděli, že je velmi šťastný a spokojený chlapeček. Od personálu jesliček a následně školky dostáváme pravidelně informace a průběhu dnů, zpětnou vazbu i rady a triky jak postupovat v případě problematických situací. Ondřej nyní absolvoval zápis do první třídy a v Bambínu strávil podstatnou část svého života. Díky Bambínu si dovolím tvrdit, že je na školu vzorně připraven a úroveň péče, kterou Bambíno věnuje výuce, hrám, rozvíjení motoriky a sociálních schopností hodnotíme jako exceletntní. Jen s velkou lítostí budeme Bambíno v létě opouštět.

Miroslava Zálešáková
maminka Ondry
S naší dcerkou Terezkou jsme se do Bambína přišli poprvé podívat před třemi lety. V podstatě hned na místě jsme se s manželem rozhodli, že Terezku do Bambína „zapíšeme“. Velmi dobře na nás zapůsobilo přátelské a nesmírně kreativní prostředí školky, její umístění v klidné lokalitě ve vile se zahradou a nadstandardně vybavené prostory školky. Děti zde mají k dispozici kromě klasických heren také místnosti na „výtvarku“, hudebku“, keramiku, tělocvičnu, saunu a relaxační místnost. Každoročně mají děti velkou radost z ovoce a zeleniny, kterou samy pěstují ( a po zásluze sklízejí) na pěstitelské terase. Kromě toho se děti také spolu s dospěláky ze školky starají o několik kamerunských koz. Terezka je vždy nadšená ze všech výletů a společných akcí, které se v rámci školky velice často organizují. My rodiče zase oceňujeme velkou flexibilitu školky i k našim potřebám (např. při docházce dětí nebo jejich dopravě do/ze školky nebo i na odpolední kroužky) nebo třeba stravu v bio kvalitě. Velmi si vážíme profesionálního a mimořádně vlídného přístupu všech pracovníků školky k dětem i nám rodičům.

Momentálně je Terezka předškoláček a my velice pozitivně oceňujeme propracovaný systém předškolního vzdělávání (precizní nácvik správné grafomotoriky, logopedická cvičení, rozvoj verbálních dovedností i domácí úkoly...). V rámci (pouze) třídenní docházky Terezka ve školce každý týden „stihne“ kromě klasického předškolního programu také angličtinu (v rámci bilingvního programu), jógu, dramaťáček, figurkovou školičku (ta je zaměřená na rozvoj matematických a logických dovedností na principu šachů) i kurz vaření :-) V Bambínu se také hodně dbá na pohyb dětí venku na čerstvém vzduchu.

To nejdůležitější, co ale Bambíno své „bambínové děti“ učí, je podle našeho názoru respekt k sobě samým a tolerance a úcta k „různosti“ lidí kolem nich. Jakkoli to zní jako klišé, děti jsou v Bambínu velmi silně k těmto hodnotám vedeny a zcela samozřejmě je zde přijímají za své.

Bambíno můžeme s čistým svědomím komukoli zcela jednoznačně doporučit.

S poděkováním za vše, co se v Bambínu Terezka naučila,


Petra a Martin Hájkovi
rodiče Terezky

Novinky

9.3.2018

Den otevřených dveří ve škole Square

Blíží se září, kdy se bude otevírat naše nová škola Square, a tak jsme se tam s předškoláky vydali na den otevřených dveří. V krásné světlé a útulné škole nás čekalo spoustu aktivit - v každé třídě jedna. Tvořili jsme, kreslili a...
KIDS web
Vstoupit

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.