Nacházíte se na: Úvodní stránka > Projekty

Projekty

Bambíno se pustilo do různých projektů. Podívejte se, co všechno děláme, abychom pro vás byli těmi nejlepšími.


Letem interkulturním světem

Mateřská škola Bambíno se stala partnerem v projektech OP PPR (Operační program Praha – pól růstu ČR), jehož cílem je Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti. Projekt Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti je spolufinancován Evropskou unií.

Malé Bambíňata do školy

Bambíno je partnerem MŠMT v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, který je spolufinancovám Evropským sociálním fondem, díky čemu získalo prostředky na projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0001624 Přechod dětí do základní školy aneb Malé Bambíňata do školy.

ISO 22000:2006

Hygiena a bezpečnost je pro nás také důležitá, proto jsme se rozhodli pro ISO certifikaci a povedlo se. Jako jediná mateřská škola se můžeme pochlubit certifikovaným systémem managementu bezpečnosti potravin dle ISO 22000:2006.

Novinky

11.1.2018

Návštěva policie v MŠ Bambíno

Minulý týden jsme měli v Bambínu významnou návštěvu - přišli se za námi podívat dva policisté, kteří nám pověděli moc hezkou a poučnou pohádku o medvídkovi Brumlovi. Brumla na začátku pletl spoustu věcí, dokonce utekl ze školky do města,...
KIDS web
Vstoupit

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.