Nacházíte se na: Úvodní stránka > Media

Media

Bambíno nezůstává bez povšimnutí ani u široké veřejnosti. Zmínky o nás naleznete v tištěných médiích, na internetu nebo v televizi. Přečtěte si, co o nás média píší, podívejte se na televizní záznamy a dozvíte se o nás více.

City life

Podívejte se a přečtěte si článek o naší ředitelce vzdělávání a Bambínu, který vyšel v příloze MF DNES CITY LIFE.

Hospodářské noviny

Velký rozhovor s naším ředitelem provozu Tomášem Trnkou se objevil v Hospodářských novinách v rubrice Podnikání. Přečtěte si jeho "Success Story" o tom, co bylo před Bambínem a jak se vůbec naše Bambíno "rodilo".

Budupomahat.cz

Na webu budupomahat.cz v článku "Spolu do zaměstnání - projekt, který pomáhá již druhým rokem" nás organizace Letní dům označila jako silného spoluhráče v rámci sítě spolupracujících zaměstnavatelů.

Česká Televize - Šikulové

Naše dejvické Bambíno a hlavně Bambíní děti hrály hlavní roli v jednom z dílů populárního pořadu České televize Šikulové. Koukněte se, co všechno se jim podařilo vyrobit.

Česká Televize - Studio 6

Naše ředitelka vzdělávání Lucie Pivoňková byla ve Studiu 6 České televizi mluvit o předškolní výuce jazyků.

Česká Televize - Studio 6

Pokračování rozhovoru s Lucii Pivoňkovou ve Studiu 6 - tentokrát o letních jazykových kurzech.

Moje rodina a já

Rozhovor s naší ředitelkou vzdělávání Lucii Pivoňkovou o Bambínu v měsíčníku Moje rodina a já z roku 2013.

BabyWeb

Nově otevřené dejvické Bambíno nezůstalo bez povšimnutí ani online průvodci pro maminky BabyWeb.

BabyLuxury

Butiky Baby Luxury vydávající svůj vlastní magazín, který je tříjazyční, nás zařadil těsně po našem otevření do seznamu nejlepších škol a školek.

Cvrkot

Informační měsíčník pro Prahu 6 a okolí informoval o otevření prvního Bambína v roce 2009.

Šestka

Rozhovor s naší ředitelkou vzdělávání Lucii Pivoňkovou v novinách městské části Praha 6.

F.O.O.D.

Ještě před našim otevřením jsme se dostali do magazínu F.O.O.D., který naše otevření zmínila v Kaleidoskopu akcí, míst, chutí a nápadů.

Školka Bambíno

Připravili jsme jedinečný hravý program s důrazem na zdravý životní styl a angličtinu nebo francouzštinu,máme vlastní tělocvičnu, keramickou i výtvarnou dílnu, saunu i funkční dětskou kuchyňku, podporujeme "smart, eko, bio" přístup.

Jesle Bambíno

Pro děti od 6 týdnů věku poskytujeme ve dejvických jeslích Bambíno jak celodenní, tak i zkrácenou péči, flexibilně, dle Vašich potřeb. Jesle disponují profesionálním zdravotnickým personálem a klidným prostředím, které je přizpůsobeno věku dětí.